Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Limitowana walentynkowa kolekcja biżuterii na eBay
piątek, 01 lutego 2013 10:33

Pełna blasku walentynkowa kolekcja eBay to 15 elementów biżuterii w limitowanej edycji i przystępnej cenie, zaczynającej się już od 20 $ CA (61,77). Do współpracy zaproszono troje ciekawych kanadyjskich projektantów: Dean Davidson Designs, Foxy Originals oraz Rebekah Price Designs. Kolekcja jest dostępna wyłącznie na eBay od 15 stycznia do 28 lutego 2013.

 

Walentynkowa kolekcja biżuterii eBayKażdy z 15 elementów kolekcji został przygotowany zgodnie z indywidualnym stylem projektantów w przystępnych cenach, np. pozłacany naszyjnik w kształcie rozety za 61,77 zł, srebrna bransoletka w formie połączonych listków 123,55 zł czy naszyjnik z rubinowych, różowych i przeźroczystych kryształków Swarovskiego w cenie 308,86 zł.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane