Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Limitowana walentynkowa kolekcja biżuterii na eBay
piątek, 01 lutego 2013 10:33

Pełna blasku walentynkowa kolekcja eBay to 15 elementów biżuterii w limitowanej edycji i przystępnej cenie, zaczynającej się już od 20 $ CA (61,77). Do współpracy zaproszono troje ciekawych kanadyjskich projektantów: Dean Davidson Designs, Foxy Originals oraz Rebekah Price Designs. Kolekcja jest dostępna wyłącznie na eBay od 15 stycznia do 28 lutego 2013.

 

Walentynkowa kolekcja biżuterii eBayKażdy z 15 elementów kolekcji został przygotowany zgodnie z indywidualnym stylem projektantów w przystępnych cenach, np. pozłacany naszyjnik w kształcie rozety za 61,77 zł, srebrna bransoletka w formie połączonych listków 123,55 zł czy naszyjnik z rubinowych, różowych i przeźroczystych kryształków Swarovskiego w cenie 308,86 zł.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane