Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Kolekcja okularów Jimmy Choo
czwartek, 21 lutego 2013 11:14

Jimmy Choo to kultowa marka luksusowych akcesoriów, dla których najlepszym wybiegiem są już nie tylko czerwone dywany Hollywood, ale także ulice najmodniejszych miast. Uwielbiane przez celebrytów i miłośników mody dodatki uzupełniające garderobę to połączenie stylu glamour z jakością kunsztu. Nie inna jest kolekcja okularów marki. W polskich salonach optycznych znajdziemy najgorętsze modele zarówno oprawek okularów korekcyjnych, jak i tych ze szkłami chroniącymi przed słońcem. Model Charlottes to jeden z najbardziej charakterystycznych dla marki Jimmy Choo. Oprawki kształtem nawiązują do kultowych modeli torebek, są kwintesencją elegancji i szyku. Belle i Jacqueline to z kolei klasyka w stylu retro, która prezentuje się doskonale zarówno w basicowej stylizacji, takiej jak zestaw dżinsów i modnego t-shirtu, jak i koktajlowych kreacji. Okulary korekcyjne to natomiast doskonale wpisujące się w najgorętszy trend ostatnich sezonów - geek style - modele o oryginalnych kolorach i opływowych kształtach.

 

Belle - okulary Jimmy ChooCharlottes - okulary Jimmy ChooJacqueline - okulary Jimmy ChooOkulary Jimmy ChooOkulary Jimmy ChooOkulary Jimmy Choo

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane