Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Kolekcja okularów Jimmy Choo
czwartek, 21 lutego 2013 11:14

Jimmy Choo to kultowa marka luksusowych akcesoriów, dla których najlepszym wybiegiem są już nie tylko czerwone dywany Hollywood, ale także ulice najmodniejszych miast. Uwielbiane przez celebrytów i miłośników mody dodatki uzupełniające garderobę to połączenie stylu glamour z jakością kunsztu. Nie inna jest kolekcja okularów marki. W polskich salonach optycznych znajdziemy najgorętsze modele zarówno oprawek okularów korekcyjnych, jak i tych ze szkłami chroniącymi przed słońcem. Model Charlottes to jeden z najbardziej charakterystycznych dla marki Jimmy Choo. Oprawki kształtem nawiązują do kultowych modeli torebek, są kwintesencją elegancji i szyku. Belle i Jacqueline to z kolei klasyka w stylu retro, która prezentuje się doskonale zarówno w basicowej stylizacji, takiej jak zestaw dżinsów i modnego t-shirtu, jak i koktajlowych kreacji. Okulary korekcyjne to natomiast doskonale wpisujące się w najgorętszy trend ostatnich sezonów - geek style - modele o oryginalnych kolorach i opływowych kształtach.

 

Belle - okulary Jimmy ChooCharlottes - okulary Jimmy ChooJacqueline - okulary Jimmy ChooOkulary Jimmy ChooOkulary Jimmy ChooOkulary Jimmy Choo

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane