Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Na Święta podaruj… emocje
piątek, 21 grudnia 2018 08:52

Świąteczna gorączka ogarnęła już wszystkich. Przed nami ostatnie dni, aby przygotować dom, kupić choinkę, zaplanować menu na kolację wigilijną i wybrać upominki dla najbliższych. W przedświątecznym okresie to właśnie wybór prezentów sprawia najwięcej trudności. Co robić, kiedy do Bożego Narodzenia pozostało kilka dni, a my nie mamy ani czasu, ani pomysłu na podarunek, który zachwyci ukochaną osobę?

 

Bilety EmpikPamiętajmy, że na kilka dni przed Świętami galerie handlowe są zwykle wypełnione po brzegi. Tłumy, ogromne kolejki i wszechobecny chaos sprawiają, że wiele osób zamiast udawać się do stacjonarnych sklepów wybiera zakupy internetowe. Niestety, tutaj pojawia się kwestia ogromnego w tym okresie obłożenia firm kurierskich realizujących przesyłki. W efekcie istnieje obawa, że nasza paczka nie zostanie dostarczona przed Bożym Narodzeniem, a my pozostaniemy bez prezentu dla ukochanej osoby.

Nie tylko bezpiecznym, ale też niosącym ze sobą wartość emocjonalną prezentem są bilety. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, ani martwienia się czy zamówienie dotrze na czas. Bilety kupione np. na www.empikbilety.pl, pojawiają się na skrzynce mailowej zaraz po zakupie. Wystarczy je wydrukować i pięknie zapakować. Zależnie od upodobań obdarowanego można kupić bilety do teatru, na koncert, czy do opery. W Empik Bilety znaleźć można wiele propozycji wydarzeń w różnych miastach. Dlaczego to niezwykły prezent? Bilety to przede wszystkim emocje towarzyszące oczekiwaniu na koncert ulubionego artysty, radość przeżywana podczas występu, aż wreszcie budowanie więzi poprzez chwile spędzone wspólnie na wydarzeniu. Jeśli dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować z łatwością wybierzemy odpowiedni event. Jeśli natomiast nie jesteśmy pewni, czy trafimy w jej gust, najbezpieczniej jest wybrać najpopularniejsze koncerty, które oznaczone są symbolem „TOP” na www.empikbilety.pl np. występ Toma Odella czy francuskiej wokalistki ZAZ. Miłośnicy hitów sprzed lat z pewnością docenią wejściówki na koncert Lady Pank czy Ireny Santor. Pamiętajmy też o teatrze, bilety na komedię czy musical dostępne w Empik Bilety to prezent bardzo bezpieczny, który sprawi przyjemność większości z nas.

Aby taki podarunek zrobił jeszcze większe wrażenie, warto zadbać o opakowanie. Bilet można włożyć zarówno w ozdobną kopertę, jak i piękne, świąteczne pudełko wyłożone gałązkami świerku i przewiązane czerwoną kokardą.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane