Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
LagorPure od Villeroy & Boch dla kuchni otwartej
poniedziałek, 11 marca 2013 10:39

Otwieramy kuchnię. Na salon, na przyjaciół i domowników. Gotowanie za zamkniętymi drzwiami to już przeszłość. W nowoczesnych mieszkaniach dominuje kuchnia otwarta. To dla niej LagorPure. Czyste kontury, oryginalne kolory i organiczne kształty nowego zlewozmywaka Villeroy & Boch idealnie pasują do współczesnych wnętrz. LagorPure to perfekcyjne połączenie dwóch figur geometrycznych – obok siebie w całkowitej harmonii trwają koło i kwadrat.

 

LagorPure 45 od Villeroy & BochStrefę zmywania tworzy duża, głęboka komora w kształcie koła, a także, w przypadku modelu LagorPure 50, wpasowana w nią niewielka kieszeń - doskonała do płukania warzyw i owoców. Funkcjonalność LagorPure zwiększa gładki ociekacz - pozbawiony żłobień i lekko nachylony ku komorze głównej ułatwia pracę w kuchni, jak i utrzymanie porządku. Dodatkowym atutem jest ceramicplus - innowacyjne szkliwo Villeroy & Boch, które pomaga w zachowaniu czystości.

 

LagorPure 50 od Villeroy & BochWszystkie osady spływają z wodą po idealnie równej, pozbawionej porów powierzchni, dzięki czemu nie ma trzeba czyścić zlewozmywaka mocnymi detergentami. LagorPure dostępny jest w 15 różnych kolorach, w dwóch wariantach: jednokomorowym – LagorPure 45 i dwukomorowym - LagorPure 50.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane