Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Antyczne kredensy i bufety All’Origine na Westwing
wtorek, 12 marca 2013 09:52

Od 10 marcana Westwing dostępne są limitowane meble vintage włoskiej marki All’Origine. Bolońska manufaktura poddaje renowacji oryginalne antyczne meble z całej Europy. W ofercie All’Origine każdy produkt jest niepowtarzalny. Na Westwing dostępne będą: kredensy, szafy, bufety oraz komody wbardzo modnym stylu shabbychic.

 

Kredens All’OrigineBufet All’OrigineUrok starych przedmiotów tkwi w naturalnych śladach użytkowania, a nie w warstwie antycznego kurzu – mówi DavideMariani, założyciel marki All’Origine. Dlatego każdy ze sprzedawanych przez firmę przedmiotów jest dokładnie czyszczony i odświeżany. Wszelkie niedoskonałości w postaci zadrapań czy rys są umyślnie zostawiane – świadczą o charakterze mebla.

 

Bufet All’OrigineKredens All’OrigineNa Westwing prezentujemy meble – głównie kredensy i bufety – które mają ponad sto lat! - mówi Monika Sobień, Head of Style Westwing Polska.To pojedyncze sztuki, prawdziwe egzemplarze vintage. Świetnie sprawdzą się w kuchni otwartej na jadalnię, a nawet w salonie.

 

Szafa All’Origine

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane