Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
ArtFurni – oryginalne i niepowtarzalne fotele i krzesła
piątek, 15 marca 2013 13:42

Podstawową działalnością projektu ArtFurni jest redesign mebli, czyli odnowienie, zmiana charakteru, szaty i oprawy z zachowaniem duszy mebla. ArtFurni wyszukuje oryginalne meble reprezentujące rozmaite style, często niedoceniane i zapomniane. Firma tworzy meble unikatowe, które z założenia są zaprzeczeniem masówki, meble wyjątkowe eksponujące swoją osobowość. Wszystkie meble w ArtFurni przechodzą proces profesjonalnej renowacji, przez co zyskują nowy charakter i design.

 

ArtFurniArtFurniZgodnie z zamysłem firmy meble mogą zostać przemalowane różnymi technikami na dowolny kolor, bądź można im nadać inną niż zastana fakturę. W swoich projektach ArtFurni korzysta z tkanin obiciowych, które wyszukuje zarówno u polskich producentów, jak i sprowadza je pod konkretne zamówienie z zagranicy oraz z tkanin z nadrukiem projektu ArtFurni. Tzw. photo redesign jest czymś, co wyróżnia ArtFurni. Każdy obraz zarejestrowany przez obiektyw aparatu może zostać przeniesiony na materiał, przez co mebel zyskuje zaskakujący wygląd i jest niepowtarzalny. ArtFurni poddaje redesingowi meble według własnego pomysłu, na zamówienie klienta oraz tworzy od podstaw autorskie meble zgodnie z własnym projektem.

 

ArtFurniArtFurniArtFurniArtFurniArtFurni

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane