Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Święta od kuchni w home&you
środa, 27 listopada 2013 16:55

W trakcie Świąt Bożego Narodzenia kuchnia staje się sercem całego domu, a unoszące się aromaty przyrządzanych potraw są nieodłącznym elementem świątecznej atmosfery. Na tę wyjątkową okazję marka home&you przygotowała cztery kuchenne kolekcje naczyń, akcesoriów i dodatków.

Sweet Christmas, Santa’s Surprise, Magic Kitchen i Rudolph the Cook – świąteczne kolekcje home&you różnią się odmienną stylistyką i głównym motywem dekoracyjnym. W każdej z nich odnajdziemy idealnie dopasowane zestawy naczyń, kubków, kuchennych tekstyliów czy akcesoriów. Nie brakuje również uroczych dodatków wywołujących uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych domowników.

Sweet Christmas

 

Święta od kuchni w home&youLinia dekoracyjna Sweet Christmas to połączenie bieli i kolorowych zdobień przypominających słodkie pierniczki. Bohaterami całej serii są ciasteczkowe ludziki. W kolekcji odnajdziemy m.in. kuchenne tekstylia – ściereczki, fartuchy, rękawice czy koszyki na pieczywo, a także zestawy pojemników oraz kubki. Ciekawym, a zarazem praktycznym elementem jest np. zabawny zaparzacz do herbaty Gingery lub foremka Puppet do pieczenia słodkości o niezwykłych kształtach.

 

Santa’s Surprise

 

Święta od kuchni w home&youKolekcja, w której główną rolę gra Święty Mikołaj, utrzymana została w najbardziej tradycyjnej, świątecznej kolorystyce: czerwieni i zieleni. Patera na słodycze Happy Santa, świecznik Casilla czy pomysłowa zatyczka do wina Santa to tylko niektóre z oryginalnych propozycji. Miłą niespodzianką, zwłaszcza dla maluchów, będą zarówno naczynia i dodatki z  Mikołajem, jak i urzekającym pingwinkiem.

Magic Kitchen

 

Święta od kuchni w home&youW ofercie home&you nie zabrakło także eleganckiej i klasycznej odsłony kuchennych zestawów. Linia Magic Kitchen to śnieżnobiałe obrusy, stylowe naczynia oraz dodatki ozdobione połyskującymi gwiazdkami. Kolekcja z pewnością zachwyci miłośników szykownych i nowoczesnych wnętrz.

Rudolph the Cook

 

Święta od kuchni w home&youZ kolei dla sympatyków bardziej zabawnej stylistki stworzona została linia, której głównym bohaterem jest renifer Rudolph. W kolekcji odnajdziemy różne serie naczyń, kuchennych akcesoriów i dodatków ozdobionych motywem zwariowanego zwierzaka. Propozycje z Rudolph the Cook, jak np. zestaw Cocoaaddict, filiżanka Happy Deer czy kubek Elk będą również trafionym świątecznym upominkiem.

 

Święta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&youŚwięta od kuchni w home&you

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane