Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!
poniedziałek, 17 lutego 2014 12:05

Wystrój kuchni zależy od subtelnych wyborów, które często warunkowane są przez wspomnienia i przyjemne skojarzenia, takie jak zimowe szusowanie po stoku, zapach i gwar włoskiej kawiarni albo feeria kolorów ogrodu kwitnących róż. Odpowiada za to zasada synestezji. Jest ona zdolnością kojarzenia ze sobą wrażeń odbieranych przez różne zmysły – np. smaku z kolorem albo koloru z zapachem. Bodźce te działają jak wehikuły pamięci. To dlatego firma Villeroy & Boch oferuje zlewozmywaki w 16 wyszukanych i finezyjnie nazwanych odcieniach, m.in.: alpejską biel, mocne espresso oraz zmysłowe dekory: white pearl i la rose.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Paletę jasnych zlewozmywaków Villeroy & Boch najprościej podzielić na odcienie chłodne, do których zaliczyć można alpejską biel i szarotkowy, oraz ciepłe, takie jak kość słoniowa i krem. Gładkie ociekacze zlewozmywaków oraz magiczna, pozbawiona porów powierzchnia ceramicplus pomagają podważyć twierdzenie, że wszystko, co bliskie bieli, jest z gruntu niepraktyczne. Kropelki wody spływają w dół ceramiki, a wraz z nimi osad i zanieczyszczenia. Na kuchennej palecie zostają jedynie owocowe kolory: malina, limonka, cytryna, arbuz, śliwka, którymi warto rozweselać monochromatyczne wnętrze. Czerwień wniesie więcej ciepła, zieleń uspokoi, żółty podaruje trochę słońca, miętowy odświeży i doda smaku, a pomarańczowy energii i kreatywności.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!

 

Podwójne espresso przy kuchennym blacie, latte macchiato w drodze do pracy, potem jeszcze cappuccino albo kolejne espresso – kto jada, lub raczej pija, śniadania we włoskim stylu, temu na pewno przypadną do gustu kawowe odcienie zlewozmywaków Villeroy & Boch w kilku modelach. Ciemny Solo Corner pasuje idealnie do mniejszych kuchni oraz blatów z narożnikami. Odcień espresso doskonale komponuje się z drewnem w kolorze orzecha włoskiego oraz z jasnym, polskim dębem. Natomiast jaśniejsze wersje - cappuccino i latte macchiato - zharmonizują się zarówno z rustykalną, jak i skandynawską aranżacją.

 

Kolorowe zlewozmywaki Villeroy & Boch - zainspiruj się!Piękno tkwi w szczególe – na dźwięk słów: perła i róża, zmysły przenoszą nas do krain zapachu, idealnej formy i luksusu. Trendline – trzecią z linii zlewozmywaków Villeroy & Boch – charakteryzują motywy floralne, wkomponowane w gładką powierzchnię ceramiki. Ich subtelny zarys ucieszy oko romantyka i na pewno nie zniesmaczy estety. Motywy dekoru są subtelne, dzięki czemu pasują zarówno do bogato zdobionych kuchennych wnętrz, w których mogą być kolejnym kwiatem w kompozycyjnym bukiecie, jak i do surowych aranżacji, gdzie jako jedyny element ozdobny, rozkwitną pełnym blaskiem.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane