Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Stylowe Święta z kolekcją Empiku
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 12:34

Z kolekcją Empiku „Stylowe święta” stworzymy wspaniałą świąteczną atmosferę w salonie i przy stole oraz będziemy cieszyć się wyjątkową aurą budzącej się do życia wiosny.

 

Kolekcja Empiku „Stylowe święta”W kolekcji znajdziemy: porcelanowe figurki zajęcy, kur i jajek w formie nawiązującej do sztuki ludowej, ceramiczne koszyki, lampiony w kształcie kaczeńca, talerze z motywem łowickich wycinanek oraz do serwowania jajek, a także wielkanocne świece oraz przywieszki. Kolekcję uzupełniają świąteczne stroiki, ceramiczne zwierzęta i jajka z wewnętrznym podświetleniem led oraz foremki na ciasteczka i jajka sadzone, które w okresie Świąt Wielkanocnych mogą przybrać formę głowy króliczka. Dominujące kolory kolekcji to tradycyjnie wiosenne: żółcie, zielenie oraz biel.

 

Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”Kolekcja Empiku „Stylowe święta”

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane