Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Świąteczna choinka na trzy sposoby
poniedziałek, 22 grudnia 2014 11:08

W swojej obecnej postaci towarzyszy nam już od kilkuset lat. Jest zielonym symbolem Świąt Bożego Narodzenia i to wokół niej tworzy się magiczna świąteczna aura. Choinkę ubierają wszyscy – dorośli i dzieci – a każdy robi to na swój sposób. Właśnie dlatego jest zawsze wyjątkowa i niepowtarzalna. Pozwala nam także na pieczołowitą kontynuację rodzinnych tradycji.


Dla dzieci i marzycieli – smak i zapach dzieciństwa
Niemal każdy pamięta swoje pierwsze ubieranie choinki. Do dziś na jej widok cieszymy się jak dzieci! Dla jednych choinka to leśny zapach wypełniający dom, dla innych smaki dzieciństwa, bo przecież nie tylko szklane bombki służyły i służą do jej przystrajania. Jako dzieci na pachnących gałązkach obok papierowych, własnoręcznie wykonanych łańcuchów chętnie wieszaliśmy cukierki i pierniczki.

 

Świąteczne ozdoby z Empiku

Dla tych, dla których zapach choinki kojarzy się ciągle z dzieciństwem, proponujemy mniej „oficjalną” wersję świątecznego drzewka – właśnie ze słodyczami i ozdoby towarzystwie ozdób w kształcie Św. Mikołaja, renifera czy małe poduszeczki - serca. Z pewnością wniosą one wiele dziecięcej radości w magiczny czas Świąt.

 

Dla ekologów – w naturalnej odsłonie
Pachnąca lasem, udekorowana naturalnymi ozdobami zawsze prezentuje się doskonale. Można na niej powiesić ususzone plastry pomarańczy z goździkami, których intensywny aromat wypełni cały dom. Gałązki cynamonu związane lnianym sznurkiem bądź imitujące ptasie gniazda ręcznie robione ozdoby z cienkich gałązek również będą bardzo efektowne. Świątecznego charakteru dodadzą kokardy zrobione z traw lub barwionej rafii. Ukoronowaniem naturalnej wersji choinki mogą być szyszki – przyczepione drucikiem idealnie podkreślą naturalne walory drzewka, które w wersji ekologicznej powinno wyrastać z doniczki.

Klasyka zawsze na topie
Biel, srebro, złoto i czerwień to od lat świąteczna klasyka. Zawsze dobrze wyglądają na choince i innych świątecznych dekoracjach. Są także synonimem wykwintnej elegancji. Możemy zdecydować się na monochromatyczny ton i wybrać jeden dominujący kolor. Dla tych, którzy kochają barwy rekomendujemy połączenie bieli, srebra lub złota z królewską czerwienią.

Właśnie dla amatorów świątecznej elegancji Empik przygotował dwie kolekcje ozdób i dodatków: opartą na kolorach bieli i srebra - „Magic Christmas Time” oraz złota - „Art of Christmas”. Dla tych, którzy wolą sięgnąć po niezatarte świąteczne wspomnienia z dzieciństwa, odpowiednia będzie kolekcja „Christmas Legend”. W kolekcjach znajdziemy: zestawy bombek i ozdób choinkowych, stroiki świąteczne, kule dekoracyjne oraz lampiony, a także zestawy świec choinkowych i stołowych, wianki ozdobne i wiszące ramki.

 

Świąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z EmpikuŚwiąteczne ozdoby z Empiku

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane