Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Nowa platforma AGD do zabudowy Bosch Serie | 8
wtorek, 19 maja 2015 09:27

Inteligentny ekspres do kawy, wielofunkcyjne piekarniki, automatyczny okap, a także kuchenka mikrofalowa o pięciu poziomach mocy to propozycja dla każdego, kto lubi łączyć innowację z wygodą i nowoczesnym wzornictwem.

 

Nowa platforma AGD do zabudowy Bosch Serie | 8Nowa platforma AGD do zabudowy Serie | 8 marki Bosch to produkty najlepszej jakości, zaprojektowane tak, by odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających konsumentów. Wszystkie modele z tej serii łączy ten sam sposób wykonania. Powłoka ze stali szlachetnej, nowatorski oraz – jedyny taki na rynku – panel sterowania w kształcie interaktywnego pierścienia sterującego oraz główne tworzywo, jakim jest szkło. Kilka urządzeń Serie | 8 ze szklanym frontem jest dostępnych w odcieniach wulkanicznej czerni i arktycznej bieli.

 

Nowa platforma AGD do zabudowy Bosch Serie | 8Wielofunkcyjne piekarniki
Nowoczesne funkcje piekarników Serie | 8 umożliwiają przygotowanie wspaniałych wypieków. Sensor pieczenia PerfectBake dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgoci pieczywa i automatycznie dostosowuje proces wypiekania. Na panelu wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę i wcisnąć przycisk „Start”. Gdy potrawa jest już gotowa, piekarnik wyłącza się samoczynnie. Specjalna termosonda PerfectRoast ułatwia przygotowanie idealnych pieczeni. Bosch opracował nową technologię, która pozwala uniknąć błędnych pomiarów temperatury. Od teraz jest ona kontrolowana aż w trzech miejscach. Dodatkową zaletą piekarników Serie | 8 jest nowy, czteropoziomowy nawiew powietrza Termoobieg 4D. Wentylator, obracając się na zmianę w obu kierunkach, równomiernie rozprowadza gorące powietrze w całym piekarniku. Pozwala to na przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną one umieszczone.

 

Nowa platforma AGD do zabudowy Bosch Serie | 8Wielofunkcyjne szuflady grzewcze
Marka Bosch prezentuje nowe szuflady grzewcze o wysokości 14 cm. Ich zaletą jest nie tylko podgrzewanie potraw i naczyń, ale także możliwość duszenia w niskiej temperaturze, rozmrażania żywności, roztapiania czekolady, a nawet suszenia owoców. Technologia „Push&Pull” pozwala na wyjątkowo łatwe otwieranie.

 

Nowa platforma AGD do zabudowy Bosch Serie | 8Okap wyposażony w funkcje EcoSensor i silnik EcoSilence Drive
Po uruchomieniu okapu czujnik EcoSensor mierzy intensywność pary, a następnie odpowiednio dostosowuje tryb pracy okapu. Zmniejszenie oparów podczas gotowania, powoduje automatyczne zmniejszenie pracy wentylatora, gwarantując tym samym ekonomiczność działania. Silnik EcoSilence Drive jest równoznaczny z długą żywotnością okapów i ich efektywnym działaniem.

 

Nowa platforma AGD do zabudowy Bosch Serie | 8Kawa jak od baristy za jednym kliknięciem
Automat do kawy Serie | 8 wyposażony jest w wiele inteligentnych funkcji. SensoFlow System podgrzewa wodę do optymalnej temperatury zaparzania. Funkcja OneTouch dla prawdziwych „kawoszy” umożliwia dopasowanie idealnych proporcji kawy, mleka i pianki. AutoMilk Clean, przy użyciu pary wodnej, automatycznie czyści ekspres po przygotowaniu wyjątkowej kawy mlecznej.

 

Innowacyjne kuchenki mikrofalowe
Wyświetlacz TFT  wysokiej rozdzielczości, pięć poziomów mocy aż do 900 W oraz funkcja grilla o mocy 1300 W to zalety nowych kuchenek mikrofalowych, które umożliwiają optymalne podgrzewanie, rozmrażanie, podgotowywanie i grillowanie wszelkich potraw począwszy od jedzenia dla dziecka, przez gotowe dania, aż do mocno zamrożonych produktów. Dodatkową zaletą są programy automatyczne AutoPilot, które upraszczają obsługę kuchenki – wystarczy włożyć jedzenie do kuchenki, podać jego wagę i wybrać z menu odpowiedni program.

 

Komentarze 

 
# Konrad 2020-04-22 15:10
Ciekawe promocje na www.platformaagd.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane