Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Parawan prysznicowy – niedoceniane rozwiązanie do oryginalnych przestrzeni
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 10:43

Urządzając łazienkę, dopasowujemy wszystkie jej elementy do warunków pomieszczenia oraz potrzeb jej użytkowników. Zgodnie z trendami we wnętrzarstwie, łazienka musi charakteryzować się przytulną, funkcjonalną prostotą. Ograniczenia wynikające z dostępnego miejsca i kształtu pomieszczenia nie powinny nas ograniczać, a wręcz przeciwnie - inspirować do stworzenia oryginalnej stylistycznie przestrzeni.


W bogatym portfolio firmy Sanplast S.A. znajdziemy szereg propozycji, które z pewnością pomogą nam w zaaranżowaniu własnej strefy kąpielowego relaksu bez względu na warunki, którymi dysponujemy.

 

Parawan prysznicowy – niedoceniane rozwiązanie do oryginalnych przestrzeniW nietypowych łazienkach nie musimy decydować się na zamkniętą bryłę kabiny prysznicowej, która zabierze nam miejsce i wizualnie je pomniejszy. Ciekawym zabiegiem będzie tu np. zagospodarowanie niewielkiego miejsca do stworzenia za pomocą płyty kartonowo-gipsowej wygodnej wnęki lub wykorzystanie już istniejącej. Taka przestrzeń, z powodzeniem odgrodzi nas od pozostałych stref w łazience, zapewniając nie tylko komfort kąpieli, ale również porządek. Wyodrębnioną wnękę możemy przecież ciekawie zabudować półkami na kosmetyki, a także oryginalnie doświetlić, co dodatkowo podniesie nam jej znaczenie. Spięcie całości bezramowymi, szklanymi drzwiami z eleganckim uchwytem dodatkowo otworzy nam przestrzeń nadając całości nowoczesnej lekkości.

 

Parawan prysznicowy – niedoceniane rozwiązanie do oryginalnych przestrzeniBez względu wielkość miejsca, które chcemy zagospodarować na wnękę prysznicową, wśród produktów marki Sanplast znajdziemy gotowe rozwiązania w postaci drzwi skrzydłowych, wahadłowych i przesuwnych, z wypełnieniem ze szkła hartowanego lub z polistyrenu. Ponieważ marka ta znana jest z wysokiej funkcjonalności swoich produktów, to wśród dostępnego asortymentu znajdziemy tu szereg propozycji, w których każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poniżej opis kilku z nich:

 

• Drzwi skrzydłowe DJ-c z wypełnieniem z polistyrenu lub bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 3 mm z przesuniętym punktem obrotu. Produkt dostępny również z dodatkowymi profilami regulującymi szerokość i możliwością odwracania drzwi. Cena: od 459 zł netto (565 zł brutto).

• Drzwi przesuwne trójelementowe DTr/ASPII z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4 mm, z solidnym, wygodnym systemem jezdnym opartym o rolki łożyskowe oraz wypinane suwaki dolne. Prawie dwumetrowa wysokość produktu zapewnia wygodną kąpiel. Drzwi posiadają możliwość łączenia ze ściankami SS0/ASPII oraz SS2/ASPII.3 oraz możliwość wejścia zarówno z lewej jak i prawej strony. Cena: od 860 zł netto (1 058 zł brutto).

• Nowoczesne drzwi skrzydłowe jednoelementowe DJ/PRIII z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm i mechanizmem unoszenia drzwi zapewniającym wygodne otwieranie i szczelne zamykanie kabiny. Produkt wyposażony w elementy zapewniające odprowadzenie wody z powierzchni szkła wewnątrz kabiny i zabezpieczające przed rozpryskiwaniem poza jej obszar. Dzięki regulowanym profilom przyściennym zniwelujemy krzywiznę ściany. Produkt posiada możliwość montażu w wersji lewej lub prawej. Modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect w cenie produktu. Cena: od 1 288 zł netto (1 585 zł brutto).

• Parawan z elementem ruchomym PR2/PRIII z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm wyposażony w regulowane profile przyścienne pozwalające na zniwelowanie krzywizny ściany. Produkt może być montowany zarówno na brodziku kwadratowym, jak i prostokątnym z możliwością montażu zarówno w wersji lewej lub prawej. Modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect w cenie produktu. Cena: od 1 379 zł netto (1 697 zł brutto).

 

Parawan prysznicowy – niedoceniane rozwiązanie do oryginalnych przestrzeni• Drzwi skrzydłowe ze ścianką stałą DJ2L(P)/AVIV, które występują w wersji lewej i prawej. Charakterystyczną cechą tego produktu jest rzadko spotykana konstrukcja o wysokości 200 cm oparta o nowoczesne profile oraz zawiasy, czyniące ją jeszcze bardziej komfortową i bezpieczną. Stabilność gwarantuje elegancki wspornik tworzący harmonijną całość z zastosowanymi detalami oraz wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm dla drzwi oraz 8mm dla ścianki stałej. Produkt wyposażony w elementy uszczelniające oraz mechanizm unoszenia drzwi, zapewniający łatwe otwieranie i czyszczenie. Regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect w cenie produktu. Cena: od 1 529 zł netto (1 881 zł brutto).

• Nowoczesne drzwi przesuwne D2/ALTII serii Altus II. Produkt zbudowany z wytrzymałego, bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8mm, standardowo pokrytego modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect. Bezgłośne przesuwanie drzwi, zapewniają rolki o zwiększonej średnicy i wytrzymałości. Produkt posiada unikalną możliwość dodatkowej regulacji szerokości w zakresie aż do 10 cm. Dostosowanie szerokości do indywidualnej potrzeby klienta możliwe jest poprzez skrócenie bieżni. Dodatkowo drzwi mogą być dopasowane do potrzeb klienta poprzez zmianę wysokości i szerokości drzwi, dzięki realizacji indywidualnych zamówień. Wszystko to pozwala jeszcze lepiej dobrać produkt do możliwości aranżacyjnych pokoju kąpielowego. Cena: od 2 210 zł netto (2 719 zł brutto).

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane