Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Brodzik do nowoczesnej łazienki
piątek, 04 grudnia 2015 15:21

Cechą nowoczesnej łazienki jest spójność aranżacyjna.  Oznacza to, że wszystkie elementy, łącznie ze strefą prysznicową  brodzikiem, powinny ze sobą współgrać. Coraz większa liczba inwestorów wybiera płaskie brodziki - takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się zarówno w  łazience singla, rodziny czy osoby starszej, jak i w budynkach komercyjnych.

 

Brodzik do nowoczesnej łazienkiWspółczesne łazienki coraz częściej przypominają komfortowe salony kąpielowe. Przestronna i komfortowa strefa prysznicowa ma spełniać oczekiwania domowników, uwzględniając, obok walorów wizualnych, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Eleganckie, klasyczne, a także oszczędne w formie - takie są brodziki serii SPACE LINE i SPACE MINERAL. Są to linie brodzików z najbardziej rozbudowaną ofertą wymiarów oraz kształtów. Kwadratowe, prostokątne i półokrągłe modele zostały zaprojektowane i wykonane w myśl aktualnych trendów wzorniczych. Szeroka gama produktów gwarantuje pełną swobodę przy projektowaniu i urządzaniu łazienki.

Brodziki wykonane z najwyższej jakości materiałów, akrylu sanitarnego dla serii Space Line i odlewu mineralnego dla Space Mineral, zapewniają najwyższy komfort kąpieli. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i gwarantują maksymalną satysfakcję z zakupu. Akryl sanitarny doskonale utrzymuje ciepło, natomiast gładka i nieporowata powierzchnia odlewu eliminuje rozwój bakterii, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Płytkie brodziki Space Mineral zapewniają też bardziej komfortowe wchodzenie i wychodzenie z prysznica, niż standardowe, wysokie brodziki. Dlatego też doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnych łazienkach, jak i w wysokiej klasy obiektach komercyjnych. To także idealne rozwiązanie dla łazienek, z których korzystają osoby starsze, niepełnosprawne oraz dzieci. Bezprogowe wejście do strefy prysznicowej jest bowiem nie tylko ciekawe wizualnie, ale przede wszystkim komfortowe i bezpieczne. Dbając o bezpieczeństwo użytkowników, Sanplast S.A. zapewnił możliwość opcjonalnego wyposażenia obu serii w Pro Safe System - innowacyjną powłokę antypoślizgową, trwale aplikowaną punktowo na powierzchnię produktu, gwarantującą unikalną estetykę, bezpieczeństwo, niezawodność użytkowania oraz maksymalny komfort kąpieli. Niekwestionowaną zaletą brodzików obu serii jest także możliwość kompletacji z obudową oraz stelażem przestrzennym. Stelaże dedykowane są konkretnemu wymiarowi brodzika, co zapewnia perfekcyjne dopasowane i stabilność produktu. Nowoczesne wnętrze łazienkowe to synonim rozwiązania uniwersalnego. Dobrze przemyślane i zaprojektowane, będzie służyć domownikom przez długie lata.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane