Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Ariel Allin1 Pods z technologią Purezyme™
czwartek, 15 października 2020 08:54

 

Wydaje nam się, że plamy i zabrudzenia na tkaninach widzimy gołym okiem, ale czy wszystkie? To, co wydaje się czyste dla oka, nie zawsze takie jest. Prawie 80% Polaków  ma świadomość istnienia niewidocznych plam i zabrudzeń, ale jednocześnie ponad 60% z nich uważa, że mogą one zostać na ubraniach nawet po praniu. Specjalna technologia Purezyme™ opatentowana przez markę Ariel pozwala na usunięcie niewidzialnych plam i brudu. W połączeniu z siłą piorącą Ariel zapewnia higieniczną oraz dogłębną czystość.


Dbanie o naszą higienę jest bardzo ważne. Jest to jeden z elementów troski o zdrowie nasze i naszych bliskich, szczególnie w obecnych czasach. Jeszcze dokładniej chcemy czyścić wszystkie rzeczy, z którymi ma styczność nasza rodzina – dotyczy to również ubrań. Zawsze ocenialiśmy wynik na podstawie tego, co widzimy: jeśli na tkaninie nie ma widocznych plam to oznacza to, że musi być czysta. Czy rzeczywiście? Ubrania mogą się takie wydawać na pierwszy rzut oka. Jednak często duża ilość plam i zabrudzeń jest dla nas niewidoczna. Prawie 80% Polaków przyznało, że mają świadomość istnienia niewidocznych plam i zabrudzeń, ale jako główne źródło ich pochodzenia określiło zanieczyszczenie powietrza. Jest ono poważnym problemem dla środowiska, ale nie dla ubrań. Pot, łój i martwy naskórek pochodzące z naszej skóry powodują powstanie niewidocznych zabrudzeń. Przeciętnie człowiek produkuje dziennie 1 litr potu i 20 g innych wydzielin. Tym samym tylko 30% z zabrudzeń na naszych ubraniach pochodzi z zewnątrz, a aż 70% z nich jest efektem kontaktu odzieży z naszym potem i innymi wydzielinami.  Aż 85% konsumentów słusznie przyznało, że martwy naskórek przedostaje się do naszych ubrań i pościeli, pozostając tam. Jeśli nie zostanie on, wraz z innymi zanieczyszczeniami, dogłębnie usunięty w praniu, z czasem będzie się nawarstwiać i powodować nieprzyjemny zapach czy nieestetyczny wygląd tkanin.

Żółte plamy pod pachami - brzmi znajomo? Zdecydowana większość Polaków – bo aż 96% zauważyło żółknięcie białych koszulek po jakimś czasie użytkowania, a aż ¾ odpowiedziało, że to właśnie z tym rodzajem zabrudzeń najtrudniej jest im sobie poradzić. Powodują one dyskomfort, ulubione koszulki przestają być tymi najczęściej noszonymi, a my nie wiemy jak przywrócić im nieskazitelną czystość i oryginalny kolor. Te plamy to efekt gromadzenia się niewidocznego, nawarstwiającego się brudu z różnych wydzielin. Jako kolejne zabrudzenia ciężkie do usunięcia wymieniano: plamy z trawy (prawie 47% ankietowanych), plamy z jedzenia (33%) czy plamy z kawy (22%). Niemożność poradzenia sobie z niektórymi plamami sprawia, że krócej nosimy ubrania, nawet te ulubione, którymi chcemy cieszyć się jak najdłużej. Aż na drugim miejscu (58% konsumentów) jako powód wyrzucania ubrań wymieniane są żółte plamy pod pachami. Tymczasem odpowiednio dobrany, dobry środek do prania jest w stanie poradzić sobie nawet z tak trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, zanim jeszcze niewidoczny brud nawarstwi się i stanie się widoczny. Dzięki dogłębnemu, higienicznemu czyszczeniu ubrań, pozostaną one w świetnej kondycji i będziemy mogli cieszyć się nimi dłużej. Obecnie aż ¾ pytanych wyrzucana ubrania z powodu „znoszenia” i zestarzenia.

Ponad połowa konsumentów uznała, że niewidoczny brud może pozostać na ubraniach nawet po praniu. A jednocześnie aż 96% Polaków wybrałoby wiarygodny produkt wiedząc, że czyści on nawet niewidoczny brud. W odpowiedzi na te potrzeby, Ariel opracował i opatentował specjalną technologię Purezyme™. Pozwala ona na usunięcie  niewidocznych gołym okiem plam i brudu, co w połączeniu z siłą kapsułek Ariel zapewnia higieniczną czystość. Technologia z jego zastosowaniem znajduje się we wszystkich kapsułkach do prania Ariel Allin1 PODS dostępnych teraz na polskim rynku.

 

Ariel Allin1 Pods z technologią Purezyme™Ariel Allin1 PODS zapewnia bardziej wydajne pranie poprzez wyeliminowanie konieczności używania wielu produktów dzięki opracowanej przez ekspertów formie kapsułek, które uwalniają składniki w odpowiednim czasie przez cały cykl prania, aby zwalczać brud od pierwszej minuty. To niezwykła siła piorąca kapsułek Ariel, która zapewnia głębokie czyszczenie, ponadto usuwając teraz też niewidoczne zabrudzenia. Optymalizują one cały proces prania i oferują jeszcze wyższy poziom doskonałej czystości.

 

Ariel Allin1 PODS zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby były łatwe w użyciu, a jednocześnie bezkompromisowe w zakresie rezultatów.
•    Jedna kapsułka gwarantuje wyniki: Ich formuła Allin1 oznacza, że wystarczy jedna kapsułka, aby uzyskać dogłębne oczyszczenie ulubionych ubrań, poprzez uwalnianie składników  
z kapsułki w optymalnym czasie podczas całego cyklu prania by usunąć plamy.
•    Opatentowana technologia Purezyme™: Dzięki specjalnemu, naturalnemu enzymowi pomaga skutecznie usuwać niewidoczne plamy i zabrudzenia powstające na skutek gromadzenia się zanieczyszczeń pochodzących z naszego ciała.
•    Lekkie i łatwe przechowywanie: Ich kompaktowa forma oznacza, że Ariel Allin1 PODS  
są lekkie, łatwe do przenoszenia i przechowywania w porównaniu z innymi formami produktów do prania. Łatwiej przetransportować je ze sklepu, dozować i używać podczas prania.
•    Brak konieczności odmierzania: Opracowana przez ekspertów forma kapsułek oznacza mniej wysiłku fizycznego i umysłowego, a także unikanie rozlewania lub dozowania ciężkich proszków, czy płynów. Możesz im zaufać – jedna kapsułka zawiera odpowiednią ilość produktu, aby Twoje pranie było idealnie czyste.
•    Lepsze dla środowiska: Allin1 PODS działają nawet w zimnych cyklach prania, oszczędzając pieniądze na rachunkach za energię bez kompromisu w zakresie jakości.

Cena: 34,99 zł / 24 sztuki lub w 59,99 zł / 44 sztuki.


 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane