Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Przepis na prezent dla miłośnika gotowania
poniedziałek, 13 grudnia 2010 14:02

Poszukujący oryginalnych prezentów powinni zajrzeć do sklepu Epicurean (www.epicurean.istore.pl), w którym  trwa świąteczna promocja.

W grudniu każdej zakupionej desce można nadać - jak na świąteczny czas przystało – wyjątkowy charakter wybierając opcję wygrawerowania dedykacji gratis.  Długa lista zalet, którymi odznaczają się akcesoria Epicurean daje gwarancję udanego prezentu.

Akcesoria Epicurean to produkty sprawdzone i docenione przez amerykańskich szefów kuchni (m.in. Pete'a Trusiaka). Wykonane są z niezwykle trwałego materiału – richlite, który używany był do budowy statków kosmicznych oraz samolotów. Ponieważ nie przywierają do niego bakterie, a produkty z niego wytworzone są trwałe i łatwe w pielęgnacji, richlite od lat jest wykorzystywany w kuchniach przemysłowych (m.in. Pizza Hut). Produkty wykonane z richlite służą przez wiele lat.

Deski do krojenia Epicurean są dobrym pomysłem na prezent dla osób wymagających, które lubią otaczać się funkcjonalnymi przedmiotami wysokiej jakości.  Deski nie tępią noży oraz zapobiegają powstawaniu bakterii, są odporne na wysoką temperaturę (do 176ºC), ponadto można je bezpiecznie myć w zmywarce.

Deski Epicurean to także prezent odpowiedzialny społecznie. Rosnąca świadomość polskich konsumentów sprawia, że już nie wystarczy trafić w gust obdarowanego, żeby zaskoczyć trzeba wybrać prezent wyjątkowy, z własną  historią i filozofią. Wiedza na temat pochodzenia produktu oraz sposobu jego wytworzenia pozwala zachować czyste sumienie i oprócz produktu podarować  bezcenne wartości.  Społeczna  świadomość w obszarze etycznej konsumpcji na świecie staje się coraz  bardziej powszechna. Również Polacy coraz częściej dbają o to, aby ich zakupy nie krzywdziły innych osób, natury oraz były bezpieczne dla nich samych. Dlatego akcesoria Epicurean zadowalają nawet najbardziej wrażliwych na kwestie społeczne klientów.

Akcesoria Epicurean są wytwarzane z poszanowaniem zasad minimalizacji strat wyrządzanych środowisku. Produkowane są z odnawialnych surowców oraz z materiałów pochodzących z recyklingu. Każdy etap produkcji jest monitorowany pod kątem zgodności z “Eko księgą Epicurean”. Epicurean powstają w kompleksie Hawks Books, znajdującym się w Duluth w stanie Minnesota. Wytwarzane są przez mieszkańców tego miasta, pracownicy Epicurean mogą cieszyć się stabilnym zatrudnieniem, sprawiedliwym wynagrodzeniem oraz poszanowaniem ich praw.   

Wybór Epicurean na prezent świąteczny, to świadectwo proekologicznej postawy konsumenckiej oraz poparcie dla naruralnych produktów oraz ekologicznych inicjatyw po stronie biznesu. Produkty Epicurean są idealnym uzupełnieniem każdej kuchni, łączą w sobie wysoką jakość, walory estetyczne oraz aspekt ekologiczny.  Minimalistyczny design produktów Epicurean sprawia, że doskonale komponują się z każdym stylem kuchni. Deski Epicurean to produkt dla miłośników gotowania, którzy wiedzą, jak ważne są detale.

 

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane