Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Superfood od Helio Natura
piątek, 20 kwietnia 2018 08:44

Chcesz poczuć się lżej na wiosnę i zadbać o formę? Postaw na zdrową dietę z Helio Natura! Dodaj suszone owoce Goldenberry i Morwy Białej do sałatki, koktajlu, owsianki lub musli, a już na start otrzymasz zastrzyk cennych substancji odżywczych. Superfoods Helio Natura będą też świetną, superpożywną przekąską w ciągu dnia, którą możesz zabrać ze sobą do pracy, na uczelnię, a nawet na trening.

 

Goldenberry Miechunka Suszona Helio NaturaGoldenberry Miechunka Suszona Helio Natura
Włączenie owoców Goldenberry do codziennej, dobrze zbilansowanej diety dostarczy niezwykle ważnych dla zdrowia substancji odżywczych- m.in. witaminy C, żelaza, magnezu, fosforu, cynku, tiaminy, ale także antyoksydantów- już 100g miechunki zawiera o 166% więcej przeciwutleniaczy niż 100g żurawiny! Każdy z tych składników jest w pełni naturalny i posiada szczególne własności, które zdaniem dietetyków czynią z Goldenberry jedne z najbardziej wartościowych super owoców ostatnich lat. Goldenberry Helio Natura to superpożywna przekąska bez cukru, sztucznych dodatków, barwników i konserwantów, która powinna się znaleźć w menu każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia! Owoce Goldeberry są bowiem dobrym źródłem białka, potrzebnego do budowy masy mięśniowej, ale i magnezu, który zmniejszy uczucie zmęczenia np. po intensywnym treningu. Ponadto, elementem niezbędnym każdego posiłku osoby aktywnej są witaminy, składniki mineralne- m.in. potas (1 opakowanie Miechunki Suszonej dostarcza więcej potasu niż średniej wielkości banan) oraz błonnik, którego owoce Goldenberry (100g) zawierają prawie 3 razy więcej niż ta sama ilość suszonych śliwek.

 

Morwa Biała Suszona Helio NaturaMorwa Biała Suszona Helio Natura
To przekąska wzmacniająca i regenerująca siły, polecana zwłaszcza po wysiłku fizycznym, bowiem bogata jest w żelazo, które zmniejsza uczucie zmęczenia oraz wapń niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ponadto, Morwa Biała Suszona jest także świetnym źródłem błonnika pokarmowego, a dzięki niskiej zawartości sodu pomaga utrzymać ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie. Owoce suszonej Morwy Białej można dodawać do koktajli, owsianki czy dietetycznej sałatki. Sprawdzą się również jako zdrowa przekąska po posiłku, gdyż ze względu na swój słodki smak będą doskonałym zamiennikiem słodyczy- zarówno dla dzieci, jak i diabetyków.

Superfood Goldenberry oraz Morwa Biała Suszona od Helio Natura to zastrzyk cennych składników odżywczych, których brakuje nam w codziennej diecie- zwłaszcza dziś, gdy coraz częściej stykamy się z żywnością wysoko przetworzoną, z licznymi barwnikami i konserwantami. Dlatego warto włączyć naturalne, suszone owoce Goldenberry i Morwy Białej z gamy Helio Natura do naszego menu, by wzbogacić jadłospis w cenne wartości odżywcze.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane