Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Makijaż na wiosnę-lato 2013 według Golden Rose
piątek, 01 marca 2013 09:32

Bez względu na to, czy lubimy cienkie kreski na powiekach, czy też wolimy nałożyć na całą ich powierzchnię cień, to wg wizażystów Golden Rose zdecydowanie powinnyśmy pomalować oczy na niebiesko. Modne są oba sposoby podkreślania oka, pod warunkiem że w roli głównej występuje wibrujący błękit i jego odcienie.

 

Makijaż na wiosnę-lato 2013 według Golden RoseOczy modelki obrysowano niezwykle precyzyjnie czarnym eyelinerem. Lśniąca, mocna kreska na górnej powiece jest ekstremalnie wyciągnięta, zatrzymuje się dopiero na linii brwi, przypominając te widziane na oczach modelek z lat 60. ubiegłego stulecia albo bohaterek kultowego serialu „Mad Men”. Powyżej smoliście czarnej, geometrycznej kreski namalowano też wibrującą szafirowymi refleksami grubą, niebieską linię – już tylko na górnej powiece. Kolor jest tak intensywny, że błękitnych refleksów nabierają również rzęsy, pomalowane czarnym, mocno wydłużającym i pogrubiającym tuszem. Aby dopełnić makijaż oczu, błękitu – tym razem w postaci cieni do powiek – użyto również do pomalowania oka w jego zewnętrznych kącikach, a nawet na linii brwi, harmonijnie łącząc go z metalicznym srebrem.

Usta delikatnie pokryto najmodniejszą w tym sezonie pomadką w odcieniu nude i uzupełniono warstwą bezbarwnego błyszczyka. Cera jest porcelanowo gładka, naturalnie świeża, dzięki warstwie pudru mineralnego, który idealnie wtapia się w skórę. Policzki podkreślono niezwykle delikatnie, używając różu typu terracotta, który swoim działaniem naśladuje orzeźwiające działanie wiosennego wiatru.

Kosmetyki Golden Rose użyte do makijażu: Precision Liner, Kohl Kajal Eye Pencil, Volume Eyeliner Blue, Wet & Dry Eyeshadow nr 01, Sexy Black Mascara, Mineral Terracotta Powder, Terracotta Blush-On 07, Ultra Rich Color nr 40, Ultra Brilliant Tube Lipgloss nr 21.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane