Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Makijaż Gosh Cosmetics na jesień-zimę 2013
poniedziałek, 02 września 2013 12:42

Moda na tegorocznych jesiennych pokazach to wielki eksperyment z kobiecością i… modą z ubiegłych lat. Na szczególną uwagę zasługują geometryczne wzory dominujące zarówno na sukienkach, spódnicach, jak i spodniach. Prostokąty, kwadraty, trójkąty, rąby. Wielobarwne lub monochromatyczne. Wzory duże i intensywne, dla których pastele są jedynie tłem. Makijaże - skoncentrowane na jednym elemencie twarzy: oczach, brwiach lub ustach. Wyraziste i efektowne. Doskonała baza dla igraszek geometrycznych wzorów na ubraniach. Taka też jest najnowsza propozycja makijażu Gosh Cosmetics z silnym akcentem położonym na oko, które hipnotyzuje geometryczną kreską w odcieniu głębokiej czerni.

 

Makijaż Gosh Cosmetics na jesień-zimę 2013Precyzyjna linia na górnej powiece została poprowadzona od środkowego kącika oka, aż do skroni, gdzie bajecznie się rozszerza, nawiązując do stylu na wybiegach. Dolna powieka także zaakcentowana delikatną linią eye linera nadaje spojrzeniu drapieżności i zadziorności. Rzęsy wytuszowane czarną maskarą. Podstawą tego mocnego look'u jest rozświetlona cera, promienna i perfekcyjna. Makijażyści Gosh Cosmetics uzyskali ten tak charakterystyczny dla makijaży modelek efekt, dzięki hitowemu produktowi BB Skin Perfecting Kit. Usta matowe w kolorze skóry. Kości policzkowe subtelnie muśnięte delikatnym miksem różu i beżu.

 

Makijaż Gosh Cosmetics na jesień-zimę 2013BB Skin Perfecting Kit highlighter and concealer zawiera wszystko, co niezbędne do korygowania zarówno skóry twarzy, jak i delikatnego naskórka wokół oczu. Nie tylko zniweluje wszystko to, co chcemy ukryć, ale także wyrówna koloryt cery idealnie się do niej dopasowując. Dlatego właśnie został przygotowany w dwóch wersjach: wersja LIight, oprócz dwóch kolorów korektora została wyposażona w… jasny rozświetlacz. Natomiast wersja Medium w… rozświetlający brązer. Obie funkcje zostaną docenione przez panie, dla których modelowanie twarzy jest jednym z najważniejszych elementów makijażu.

 

Makijaż Gosh Cosmetics na jesień-zimę 2013Gama kosmetyków Gosh Cosmetics użytych do wykonania makijażu:
maskara Growth intensywnie wydłużająca - 49,99 zł/10 ml
Intense Eye Liner Pen - 36,99 zł/1,8 ml
BB Skin Perfecting Kit light: zestaw korektorów i rozświetlaczy - 54,99 zł/5,4 g
multikolorowy róż Pink Pie - 46,99 zł/10 g
pomadka Velvet Touch kolor nude - 31,99 zł/4 g
Eye Brow Kit: pudry do brwi i wosk do brwi - 46,99 zł

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane