Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena Eris
poniedziałek, 13 października 2014 14:06

Fiolet powraca każdej jesieni. Ten wyjątkowy kolor, będący połączeniem barw ciepłych i zimnych, pasuje do każdego typu urody. Nigdy nie wychodzi z mody, bo jak żaden inny dodaje głębi brązowym, niebieskim i zielonym oczom. Można go łączyć z różnymi kolorami, ale najmodniejszy jest w wersji z różem!

 

Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena ErisW jesienny makijaż Good Bye Summer Provoke wpisana jest inspirująca tajemniczość i magia kolorów lawendy złamanej śliwką, słodkiej róży i młodego wina. Cienie TwinN Eyeshadow N◦ 203 Lavender Romance zmieniają swoją moc i natężenie barw w zależności od tego, czy użyjemy ich na sucho, czy mokro. Przydymione oczy, lekko zaznaczone brwi Automatic Brow Pencil N◦ 1B lub N◦ 2B ,wyraźnie zaznaczone kontury twarzy  Blusher N◦ 54 Striking Rose, wypielęgnowane, podkreślone kolorem usta - Real Matt Lipstick N◦ 607 Pink Nuance - to przepis na idealny makijaż tej jesieni.

 

Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena Eris

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane