Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena Eris
poniedziałek, 13 października 2014 14:06

Fiolet powraca każdej jesieni. Ten wyjątkowy kolor, będący połączeniem barw ciepłych i zimnych, pasuje do każdego typu urody. Nigdy nie wychodzi z mody, bo jak żaden inny dodaje głębi brązowym, niebieskim i zielonym oczom. Można go łączyć z różnymi kolorami, ale najmodniejszy jest w wersji z różem!

 

Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena ErisW jesienny makijaż Good Bye Summer Provoke wpisana jest inspirująca tajemniczość i magia kolorów lawendy złamanej śliwką, słodkiej róży i młodego wina. Cienie TwinN Eyeshadow N◦ 203 Lavender Romance zmieniają swoją moc i natężenie barw w zależności od tego, czy użyjemy ich na sucho, czy mokro. Przydymione oczy, lekko zaznaczone brwi Automatic Brow Pencil N◦ 1B lub N◦ 2B ,wyraźnie zaznaczone kontury twarzy  Blusher N◦ 54 Striking Rose, wypielęgnowane, podkreślone kolorem usta - Real Matt Lipstick N◦ 607 Pink Nuance - to przepis na idealny makijaż tej jesieni.

 

Jesienne inspiracje w makijażu od Dr Irena Eris

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane