Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween
wtorek, 29 października 2019 08:00

M·A·C zachęca do kreatywności i dobrej zabawy przez cały rok, nie ma jednak lepszej okazji na bardziej szalone eksperymenty z makijażem niż Halloween. W tym roku ostatni dzień października upłynie pod znakiem najbardziej mrocznej z disneyowskich piękności – Czarownicy (Maleficent), za której stylizację makijażową odpowiedzialna jest marka M·A·C Cosmetics.

 

M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween

M·A·C oferuje produkty, z pomocą których wyczarujesz wyrazisty, urzekający, klasyczny look Diaboliny:
• odważnie piękną, matową szminkę w odcieniu Russian Red
• mocno połyskujący błyszczyk Clear Lipglass
• głęboko purpurowy cień do powiek w odcieniu Scene
• przydymiony cień do powiek w odcieniu Print
• czarną mascarę In Extreme Dimension 3D
• rzęsy #36 Lash, które stworzą spektakularny efekt
• pudrowy róż w odcieniu Harmony, który podkreśli kości policzkowe.

 

M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na HalloweenM·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na HalloweenM·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween Kolekcja Maleficent obejmuje również paletę Studio Fix Sculpt and Shape Contour Palette, Studio Fix Fluid, kredki do ust w odcieniu Vino and Cherry, fluid Pro Longwear Fluidline w odcieniu Blacktrack oraz korektor Pro Longwear Concealer.

W disneyowskiej produkcji “Czarownica 2” (oryg. “Maleficent: Mistress of Evil”) – sequelu kinowego przeboju z 2014 r. – Diabolina i jej córka Aurora zagłębiają się w mroczną tajemnicę łączących je skomplikowanych więzi rodzinnych. Relacja matki z córką zostaje wystawiona na próbę w obliczu zbliżających się zaślubin Aurory, nieoczekiwanych sojuszy oraz wkraczających na scenę nowych, ciemnych sił. Czas okazał się łaskawy dla obu pań. Ich więź, zrodzona ze zdrady, odwetu oraz – ostatecznie – miłości – rozkwitła niczym kwiat. Wrogość pomiędzy ludźmi a wróżkami nigdy jednak nie wygasła. Nadchodzący ślub Aurory z księciem Filipem to powód do świętowania w królestwie Ulstead i sąsiadującym z nim królestwie Moors oraz okazja do pojednania dwóch wrogich światów. Gdy niespodziewane spotkanie zaowocuje nowym, potężnym sojuszem, okaże się, że Czarownica i Aurora znalazły się w przeciwnych obozach w Wielkiej Wojnie, co stawia pod znakiem zapytania ich wzajemną lojalność oraz więzi rodzinne.

 

M·A·C x "Czarownica 2" - makijaż Diaboliny na Halloween „Czarownica 2” w kinach od 18 października 2019 r. Produkty z kolekcji Maleficent dostępne są na maccosmetics.pl i w Salonach MAC.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane