Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Elixine Preventica
sobota, 20 listopada 2010 18:07

Elixine Preventica to seria dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry po 25 roku życia, które zapobiegają utracie jędrności i tworzeniu się zmarszczek.

Ich podstawę stanowi fizjobaza prewencyjna, czyli kompleks substancji obecnych w zdrowej, młodej skórze, których z wiekiem zaczyna brakować. W skład linii Elixine Preventica wchodzą:

 

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF15
Zapewnia całodniowy efekt wygładzenia i napięcia skóry. Dzięki filtrom UVA i UVB chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego, odpowiedzialnego za fotostarzenie się skóry. Zawarty w preparacie Trylagen™ odbudowuje włókna kolagenu i elastyny w skórze.
Cena: 60 zł (50 ml)

 

Przeciwzmarszczkowy krem na noc
Intensywnie regeneruje skórę, ujędrnia ją i długotrwale poprawia jej wygląd. Zawiera odbudowujący włókna kolagenu i elastyny Trylagen™ oraz Chronodyn™ - ekstrakt z alg Euglena gracialis, który przyspiesza proces odnowy i regeneracji naskórka poprzez stymulowanie kluczowych elementów metabolizmu komórek skóry: wapnia i ATP (nośnika energii w komórce). Znakomicie poprawia jędrność i elastyczność skóry.
Cena: 60 zł (50 ml)

 

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy
Poprawia napięcie skóry wokół oczu, zmniejsza istniejące zmarszczki mimiczne i skutecznie zapobiega powstawaniu nowych. Zawiera Matrixyl™, który stymuluje syntezę kolagenu. Dzięki temu zwiększa jędrność i sprężystość skóry oraz długotrwale poprawia jej wygląd.
Cena: 48 zł (15 ml)

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane