Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Nowości marki Eisenberg
poniedziałek, 02 września 2013 09:34

Marka Eisenberg wprowadza do swojej oferty dwa nowe produkty: Niewidoczny podkład korygujący oraz Pielęgnację rozświetlającą. Kosmetyki są dostępne w perfumeriach Sephora.

 

Pielęgnacja rozświetlająca
Eisenberg w odpowiedzi na potrzeby kobiet związane z likwidacją stanów odwodnienia i przesuszenia wprowadza na rynek Pielęgnację rozświetlającą, która wchodzi w skład gamy pielęgnacyjnej linii Excellence. Dobór naturalnych olejów został połączony z idealną kombinacją składników aktywnych w formule galenowej, która okazuje się zapewniać maksimum odżywienia w przypadkach przesuszenia skóry i utraty witalności cery suchej oraz bardzo suchej.

 

Pielęgnacja rozświetlająca EisenbergPielęgnacja rozświetlająca Eisenberg nasyca skórę lipidami, przynosząc jej głęboką i długotrwałą ulgę. Wspaniale odżywiona skóra odzyskuje swoją naturalną gładkość i blask. Flakon ze szlifowanego szkła zapewnia właściwe zabezpieczenie składników aktywnych. Aplikator w sprayu poprzez rozpylenie produktu gwarantuje jednolitą aplikację na ciało i włosy. Cena: ok. 430 zł/100 ml

Działanie:
- Odżywia i odbudowuje skórę - Lipidy stanowią integralną część naszego ciała. Są wewnątrzkomórkową rezerwą energetyczną i zalążkiem istotnych dla życia przemian biologicznych oraz jednym z kluczowych elementów struktury membrany komórkowej. Pielęgnacja rozświetlająca zawiera sześć 100% naturalnych olejów roślinnych bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe, o silnych właściwościach odżywczych, zmiękczających i ochronnych. Oleje te odbudowują warstwę hydrolipidową; skóra staje się gładka i odzyskuje swoją elastyczność.
- Przywraca blask - Pod koniec lata skóra szczególnie potrzebuje odzyskać miękkość i jednolity koloryt po intensywnej ekspozycji na słońce. Naturalny składnik pochodzący z kory Boldoi podtrzymuje tyrozynazę, enzym odpowiedzialny za produkcję melaniny w formie nieaktywnej i w ten sposób reguluje produkcję pigmentów obecnych w naskórku: skóra jest rozświetlona, odzyskuje jednolity koloryt.
- Globalne Anti-age - Witaminy A i E, posiadające właściwości przeciwutleniające i antyrodnikowe spowalniają procesy starzenia się skóry. Połączone zostały z formułą Trio-moleculaire®, wzmacniającą działanie anti-age, aby wykorzystywać to, co najlepsze w naturze i najnowszych technologiach.

Pielęgnacja rozświetlająca Eisenberg doskonale sprawdza się dla skóry suchej i odwodnionej. Powinna być aplikowana na czystą skórę i rozprowadzona aż do całkowitego wchłonięcia, nie zapominając o szyi i dekolcie. W razie potrzeby, można zakończyć pielęgnację twarzy kremem na dzień lub na noc. Pielęgnacja rozświetlająca może być traktowana jako serum przed pielęgnacją linii Excellence lub gamą klasyczną Eisenberg. Produkt można także stosować na włosy. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów należy obficie rozpylić pielęgnację rozświetlającą na całej długości włosów. Następnie należy pozostawić na 15 minut i zmyć. Nadaje miękkości i blasku suchym i zniszczonym włosom.

Niewidoczny Podkład Korygujący 00 Naturel Porcelaine

 

Niewidoczny Podkład Korygujący 00 Naturel Porcelaine EisenbergNiewidoczny Podkład Korygujący dzięki odpowiedniej formule i konsystencji błyskawicznie tuszuje niedoskonałości skóry, zapewniając cienką warstwę koloru i pielęgnacji. Podkład pozostaje jednolity przez 12 godzin i  chroni skórę twarzy przed promieniami UV. Odcień 00 Naturel Porcelaine to luksusowa formuła z jasnoróżowymi pigmentami opracowana specjalnie dla wygładzenia i ochrony najjaśniejszych karnacji, aby zyskały idealny, porcelanowy wygląd. Posiada filtr SPF 25, który zabezpiecza przed promieniami UVB oraz filtr anty-UVA PA +++ dla kompleksowej ochrony. Połączenie tych dwóch filtrów działa prewencyjnie i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Cena: 349,00 zł/30 ml

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane