Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Wygraj kontrakt! Zostań modelką!
poniedziałek, 13 stycznia 2014 11:47

Pod takim hasłem rozpoczął się konkurs organizowany przez Gosh Cosmetics, Mango Models oraz Sylwia Kiliś Salon. Przez kolejnych 6 miesięcy, od stycznia do czerwca 2014 roku, kandydatki na modelki będą wypełniały formularze i wysyłały swoje fotografie na www.mangomodels.pl. Co miesiąc jury złożone z organizatorów konkursu wybierze „dziewczynę miesiąca”, aby w czerwcu ogłosić, która z kandydatek zdobyła nagrodę główą. Na zwyciężczynię czekają atrakcyjne nagrody. m.in. kontrakt z Mango Models i wyjazd do Mediolanu na sesję zdjęciową ze znanym fotografem mody.

 

Wygraj kontrakt! Zostań modelką!Co należy zrobić, aby zostać modelką? Mieć 14-23 lata, 170-182 cm wzrostu, wypełnić formularz na stronie www.mangomodels.pl i wysłać swoje zdjęcia, a następnie czekać na kontakt.

 

 

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane