Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Wygraj kontrakt! Zostań modelką!
poniedziałek, 13 stycznia 2014 11:47

Pod takim hasłem rozpoczął się konkurs organizowany przez Gosh Cosmetics, Mango Models oraz Sylwia Kiliś Salon. Przez kolejnych 6 miesięcy, od stycznia do czerwca 2014 roku, kandydatki na modelki będą wypełniały formularze i wysyłały swoje fotografie na www.mangomodels.pl. Co miesiąc jury złożone z organizatorów konkursu wybierze „dziewczynę miesiąca”, aby w czerwcu ogłosić, która z kandydatek zdobyła nagrodę główą. Na zwyciężczynię czekają atrakcyjne nagrody. m.in. kontrakt z Mango Models i wyjazd do Mediolanu na sesję zdjęciową ze znanym fotografem mody.

 

Wygraj kontrakt! Zostań modelką!Co należy zrobić, aby zostać modelką? Mieć 14-23 lata, 170-182 cm wzrostu, wypełnić formularz na stronie www.mangomodels.pl i wysłać swoje zdjęcia, a następnie czekać na kontakt.

 

 

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane