Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Płyny micelarne Nivea teraz w większych opakowaniach
czwartek, 29 września 2016 08:11

Pielęgnujące płyny micelarne NIVEA nie tylko pomogą delikatnie i skutecznie usunąć makijaż z twarzy, oczu i ust, ale też łagodnie oczyszczą skórę. Dzięki zawartości dexpanthenolu, olejków i witaminy E nawilżają skórę podczas stosowania. Teraz dostępne są w nowych, większych opakowaniach o pojemności 400 ml.

 

Odpowiednie oczyszczenie cery jesienią i zimą, może być wyzwaniem. Jak radzą eksperci, "zimowa" pielęgnacja powinna być wyjątkowo łagodna, a oczyszczanie nie powinno niszczyć, i tak już ubogiej, warstwy ochronnej skóry. Płyny micelarne łączą cechy płynu do demakijażu, środka oczyszczającego i toniku, zapewniając delikatne, przyjemne i skuteczne oczyszczenie. Są przystosowane do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak oczy i usta. Jak działają? Podstawową zaletą płynów micelarnych jest skuteczne, „inteligentne” oczyszczenie skóry – bez zbędnego tarcia, bez nadmiaru wysuszających detergentów. Co więcej, płyny micelarne nie wymywają płaszcza wodno-lipidowego z powierzchni skóry, a przez to stabilizują jej naturalną barierę ochronną. Utrzymują także stałe, lekko kwaśne pH skóry, zatem nie wymagają już stosowania toniku jako kolejnego kroku pielęgnacji – mówi dr n. med. Magdalena Łuczkowska, ekspert NIVEA.

 

Płyny micelarne Nivea teraz w większych opakowaniachPielęgnujące płyny micelarne NIVEA łączą łagodne i skuteczne oczyszczenie z delikatną pielęgnacją nawet najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak oczy i usta. Dostępne są w 3 wariantach, odpowiadających na potrzeby cery normalnej i mieszanej, suchej oraz wrażliwej. Nowe opakowanieo pojemności 400 ml to wygodne rozwiązanie, które pozwoli przez długi czas cieszyć się oczyszczoną skórą. Zawarte w nich składniki takie jak: dexpanthenol, naturalne olejki i witamina E zapewnią skórze odpowiednią pielęgnację.

Pielęgnujący płyn micelarny do cery wrażliwej to pielęgnująca formuła z dexpanthenolem i olejkiem z pestek winogron, która:
• głęboko oczyszcza dzięki niezwykle skutecznemu i łagodnemu kompleksowi oczyszczającemu,
• nawilża i odświeża skórę,
• nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych i alkoholu

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z naturalnym olejkiem migdałowym:
• usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
• łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
• wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy skóry, a tym samym nawilża ją i koi.

Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z witaminą E:
• usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
• łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
• nawilża i pozwala skórze oddychać.

Produkty przebadane dermatologicznie i okulistycznie. Cena: 14,49 zł/200ml; 19,99 zł/400ml

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane