Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Nowości przeciwsłoneczne Avène
czwartek, 20 kwietnia 2017 10:10

Ochrona przeciwsłoneczna w dużym stopniu determinuje piękno, a przede wszystkim zdrowie skóry. Marka Avene stworzyła produkty, które skutecznie zabezpieczają przed szerokim spektrum promieniowania UVA i UVB, są fotostabilne i wodoodporne, a także doskonałe pod kątem kosmetycznym: nie pozostawiają na skórze białego filmu, nie są lepkie i szybko się wchłaniają.


Przeprowadzone badania potwierdzają również, że formuły produktów przeciwsłonecznych Eau Thermale Avene nie wpływają negatywnie na ekosystem wód. Nie mają w składzie filtrów rozpuszczalnych w wodzie, mogących oddziaływać na bioróżnorodność środowiska morskiego, posiadają ograniczoną do koniecznego minimum ilość i stężenie filtrów chemicznych oraz pozbawione są nieulegających biodegradacji silikonów.

 

Nowości przeciwsłoneczne AveneSunsiMed – wysoka ochrona słoneczna – wyrób medyczny
Sunsimed jest wyrobem medycznym o działaniu chroniącym przed szkodliwym wpływem promieni UVA i UVB na skórę oraz zmniejszającym ryzyko powstania zmian o charakterze rogowacenia słonecznego, nowotworów skóry (z wyjątkiem czerniaka), a także fotostarzenia skóry. Skuteczność nowej formuły chroniącej przed działaniem promieniowania UV potwierdzają badania z udziałem pacjentów z grupy zwiększonego ryzyka.

SunsiMed zawiera unikalny kompleks fotoochronny Sunsitive® protection:
• Opatentowany, fotostabilny kompleks 4 filtrów przeciwsłonecznych zapewnia bardzo szerokie spektrum ochrony przeciw promieniowaniu UVA-UVB, gwarantując skuteczność, bezpieczeństwo i doskonałą tolerancję.
• Pre-tokoferyl o bardzo silnym działaniu antyoksydacyjnym, będący fotostabilnym prekursorem witaminy E o przedłużonym uwalnianiu. Jego zastosowanie w produkcie wynika z faktu, iż wolne rodniki powodują stres oksydacyjny, który może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń komórek i tkanek.
• Woda Termalna Avène o uznanych właściwościach kojących i zapobiegających podrażnieniom. Bogata w wysokiej zawartości składniki aktywne zawdzięcza swoje działanie unikalnemu i niezmiennemu składowi. Woda termalna Avène obniża reaktywność komórek wpływających na nadwrażliwość skóry.

Starannie opracowana konsystencja SunsiMed zapewnia uczucie przyjemności przy nakładaniu, szybko się wchłania i nie tworzy klejącej powłoki. Cena: 99 zł/80 ml

Krem przeciwsłoneczny anti-age SPF 50+
Promienie UV, a w szczególności UVA, przyczyniają się do zmian zachodzących w strukturze włókien kolagenu i elastyny, przyspieszając tym samym procesy starzenia się skóry. Po raz pierwszy naukowcy z Laboratoriów Dermatologicznych Avène wprowadzili do formuły przeciwsłonecznej składnik aktywny o działaniu przeciwstarzeniowym, aby zapewnić lepszą ochronę przed negatywnymi skutkami wywołanymi promieniowaniem słonecznym. Krem przeciwsłoneczny anti-age SPF 50+ zawiera kompleks fotoochronny Sunsitive® (opatentowany system filtrów + Pre-tokoferyl + Woda Termalna Avène) oraz aktywny składnik przeciwstarzeniowy Ascofilline™, pełniący funkcję „architekta skóry”, zastosowany wcześniej w gamie PhysioLift.

Ascofilline™ to unikalna w skali światowej, opracowana na wyłączność marki  Eau Thermale Avène, substancja czynna o właściwościach nawilżających i stymulujących naturalną syntezę kolagenu w skórze.  Odbudowuje  siatkę włókien kolagenowych, dzięki czemu odtwarza strukturę skóry właściwej i wzmacnia jej podstawę. Ascofyllum Nodosum to certyfikowana, organiczna alga brunatna uprawiana i zbierana w Bretanii, na wyspie Ouessant, w naturalnym rezerwacie biosfery UNESCO. Od lat była obiektem zainteresowania naukowców marki Eau Thermale Avène ze względu na wysoką zawartość fukanów sulfonowanych wpływających na odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Problemem była jednak duża masa cząsteczkowa, uniemożliwiająca wnikanie substancji w głąb naskórka. Laboratoria Dermatologiczne Avène sprostały wyzwaniu zoptymalizowania wielkości  cząsteczki i dzięki innowacyjnemu procesowi depolimeryzacji uzyskano możliwie najmniejszą, ale skuteczną frakcję aktywną algi nazwaną Ascofilline™.

Krem przeciwsłoneczny anti-age SPF 50+ ma płynną i lekką konsystencję, która staje się przezroczysta natychmiast po aplikacji na skórę, nie pozostawiając białej warstwy.  Idealna baza pod makijaż, niezbędna zwłaszcza w okresie letnim. Cena: ok. 80 zł/50 ml

 

Nowości przeciwsłoneczne AveneFluid mineralny SPF 50+ matowe wykończenie i Koloryzujący fluid mineralny SPF 50+ złocisty odcień
W 2017 roku Laboratoria Dermatologiczne Avene proponują bardzo płynną konsystencję, gwarantującą 100% przyjemności podczas aplikacji. Biała warstwa na skórze to efekt pojawiający się zazwyczaj po aplikacji preparatów z filtrami mineralnymi. Zawierają one pigmenty, w postaci chemicznie obojętnego białego proszku, które odbijają i rozpraszają promieniowanie UV. Wykazują się aktywnością w obszarze spektrum światła widzialnego, które nadaje im białe zabarwienie o silnych właściwościach kryjących. Przełomowa formuła fluidów zawiera 100% kompleksu mineralnego (dwutlenek tytanu + tlenek cynku), który tworzy skuteczną barierę ochronną dla skóry narażonej na promieniowanie UVA — UVB. Dzięki zawartości Pre-tokoferylu chroni ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i zapobiega uszkodzeniom DNA, a woda termalna Avène skutecznie koi i łagodzi podrażnienia. Formuła została wzbogacona o delikatną mieszankę substancji pudrowych zawierających krzemionkę. Nasza skóra staje się jedwabista w dotyku i zyskuje matowe wykończenie. Fluidy mineralne idealnie sprawdzą się jako ochronna i nawilżająca baza pod makijaż. Koloryzujący fluid mineralny SPF 50+ nadaje skórze piękny, złocisty odcień. Cena: ok. 62 zł/40 ml

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane