Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Zmywamy się - nowa kampania marki tołpa
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 08:48

Wiele osób sądzi, że przemycie skóry wodą załatwi sprawę. To jednak tak, jakby chcieć samą wodą dokładnie umyć patelnię. I nie ma w tym przesady. Potrzeba zaledwie 180 sekund, aby właściwie oczyścić skórę. Tylko wtedy krem będzie mógł zadziałać w 100%. Z takiego założenia wychodzi marka tołpa, która rusza z odsłoną kampanii dotyczącej oczyszczania skóry.

 

Zmywamy się - nowa kampania tołpaoczyszczanie = demakijaż + mycie + tonizacja. To równanie, które warto zapamiętać. Zawsze w takiej kolejności.

Choć oczyszczanie to ponad połowa sukcesu udanej pielęgnacji, okazuje się, że wciąż nie poświęcamy mu odpowiednio wiele uwagi. Twarz przemywamy samą wodą. Wieczorem niedokładnie zmywamy makijaż. Stosujemy kosmetyki niezgodnie z ich przeznaczeniem. "Czy wiesz, że pielęgnację możesz dopasować całkowicie do siebie w zależności od tego, w jaki sposób żyjesz i czego od niej oczekujesz?"  - tym pytaniem marka tołpa rozpoczyna swoją opowieść o oczyszczaniu.

 

Zmywamy się - nowa kampania tołpaZmywamy się - nowa kampania tołpaZmywamy się - nowa kampania tołpaZmywamy się - nowa kampania tołpaDla tych, którzy chcą poznać się lepiej ze swoją skórą, tołpa przygotowała chatbota. Wirtualny rozmówca podpowie, który kosmetyk do oczyszczania będzie dla danej osoby najlepszy. Na dobry początek możesz także otrzymać go w prezencie. Na stronie oczyszczanie.tolpa.pl dowiesz się więcej o tym, co gromadzi się na Twojej skórze w ciągu dnia i nocy oraz jak się tego pozbyć. Dopasujesz też sposób oczyszczania do Twojego rytmu życia. Warto więc postawić sprawę jasno: ile mam czasu i w ilu minutach zdążę się zmyć? tołpa zaprasza także do udziału w konkursie. Akcja zachęca do pokazywania swoich sposobów na oczyszczanie. I nie chodzi tu tylko o  dosłowne potraktowanie tematu, jak wieczorny demakijaż, ale również o bardziej metaforyczne podejście. Bo oczyszczanie to także resetowanie się po trudnym dniu czy pozbywanie się negatywnych myśli. Nagrodą główną jest wyjazd do Glendorii i Camp SPA na Warmii. A dodatkowo do wygrania: oczyszczacze powietrza, diety sokowe, indywidualne plany pielęgnacji i zestawy kosmetyków. Szczegóły: www.oczyszczanie.tolpa.pl.

 

Zmywamy się - nowa kampania tołpa

 

Komentarze 

 
# lioliterpte1979 2018-05-24 08:07
Блог супер, порекомендую знакомым! Скажите а вот тут купить просмотры видео вконтакте ваша статья? http://jet-s.ru/nakrutka-videoprosmotrov
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
 • Biovax botanic
  Biovax Botanic
 • natureON
  natureON
 • Youth to the People
  Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane