Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Glikolowy krem przeciw przebarwieniom Caudalie Vinoperfect
poniedziałek, 25 marca 2019 09:28

Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom Caudalie Vinoperfect to innowacja w dziedzinie zapobiegania przebarwieniom i ich usuwania zawierająca silnie działające naturalne substancje aktywne w dużym stężeniu.

 

Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom VinoperfectPochodząca z pędów winorośli winiferyna w połączeniu z kompleksem biopeeling zawierającym kwas glikolowy i enzym z papai ułatwia stopniowe, kontrolowane złuszczanie skóry. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję. Nakłada się go na noc na twarz i szyję. Działa jak łagodny peeling, koryguje wady cery i rozświetla ją. Zadziała jeszcze skuteczniej, jeżeli zostanie nałożony grubą warstwą w charakterze maseczki. Cena: 134,40/50 ml

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane