Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Certyfikowane tampony ekologiczne Gentle Day®
poniedziałek, 06 maja 2019 12:53

 

Tampony Gentle Day® to produkty wykonane w 100% z bawełny organicznej. Są ekologiczne, pozbawione jakichkolwiek szkodliwych dodatków. Hipoalergiczne, nie powodują alergii, co zostało potwierdzone klinicznie. Bez chloru i syntetyków. Ulegają biodegradacji.

 

Certyfikowane tampony ekologiczne Gentle Day®Posiadają certyfikaty GOTS, ICEA, VEGAN. Bezzapachowe, nie powodują dyskomfortu i nie podrażniają skóry. Tampony są gładkie i odpowiednio dostosowane do bezpośredniego kontaktu  ze skórą, całkowicie bezpieczne. Polecane dl kobiet ceniących wysoką jakość, komfort i naturalne materiały, szczególnie dla kobiet z wrażliwą skórą podatną na alergie, dla kobiet aktywnych, uprawiających sport. Cena: 18,19 zł (18 szt.)

 

 

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane