Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Oczyszczający żel myjący Caudalie Vinopure
wtorek, 24 września 2019 10:33

 

Naturalne składniki zawarte w wegańskim Oczyszczającym żelu myjącym Caudalie skutecznie, ale delikatnie ściągają pory, usuwają nadmiar wydzieliny łojowej i zmniejszają niedoskonałości. Ten odświeżający żel uzupełnia inne produkty z linii Vinopure. Jest to naturalna metoda czyszczenia skóry i przygotowania jej do nałożenia produktów pielęgnacyjnych.

 

Oczyszczający żel myjący Caudalie Vinopure

 

Podobnie jak inne produkty z linii Vinopure oczyszczający żel myjący zawiera:
• opatentowany przez Caudalie kompleks złożony z działających przeciwutleniająco polifenoli zpestekwinogron oraz 6 czyszczących olejków eterycznych bio – lawendowego i melisowego z Francji, cytronelowego z Madagaskaru, geraniowego z Egiptu, miętowego z Indii, a także rozmarynowego z Tunezji i Maroka. Zestaw ten działa jak tarcza uniemożliwiająca namnażanie bakterii P. acnes, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku oraz pomagająca zmniejszyć ilość wydzieliny łojowej, która jest główną przyczyną szarzenia cery oraz stanów zapalnych porów.
• W 100% naturalny, złuszczający kwas salicylowy
Kwas salicylowy, pozyskiwany jest naturalnie w czystej, nieprzetworzonej postaci z rosnącej w Azji rośliny - golterii. Odblokowuje on i ściąga pory, wygładzając przy tym skórę.
• Nawilżającą, łagodzącą i przeciwutleniającą wodę winogronową bio. Jest ona otrzymywana z winogron bio rosnących na południu Francji.

Cena: 63,80 zł/150 ml

 

Oczyszczający żel myjący Caudalie VinopureOczyszczający żel myjący Caudalie Vinopure

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane