Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Paleta cieni do powiek Make Up for Ever Let's Gold  - 219 zł (w Sephora) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i czas obdarowywania bliskich. Jeśli nie wiecie, co kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce, zobaczcie nasze propozycje! Artykuł będziemy aktualizować aż do Świąt.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niego Najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy w Święta naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje. Artykuł będziemy aktualizować aż do Świąt.

 
Ekologiczne wkładki Gentle Day®
środa, 04 grudnia 2019 08:57

Wkładki Gentle Day® to produkt, który pozwoli Ci czuć się komfortowo i czysto każdego dnia. Są cienkie, chłonne i pasują do każdej bielizny. Posiadają Certyfikat Ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006)- spełniają wszelkie wymagania ekologiczne dla produktów mających bezpośredni kontakt ze skórą. Mogą być używane przez kobiety w każdym wieku. Doskonale sprawdzą się przy obfitej wydzielinie, przy upławach, jak również i przy skąpych miesiączkach, szczególnie pod koniec menstruacji. Są oddychające. Posiadają bawełnianą warstwę, która przepuszcza powietrze. Skóra oddycha, a kobieta odczuwa świeżość, suchość i komfort każdego dnia.

 

Ekologiczne wkładki Gentle Day®Wkładki Gentle Day® sprawdzą się u kobiet mających wrażliwą skórę podatną na podrażnienia. Są to bowiem wkładki higieniczne dla alergików - pozbawione wszelkich dodatków, które mogłyby uczulić skórę. Posiadają certyfikaty Vegan i Made for Health, nie zagrażają środowisku naturalnemu. Opakowanie wykonano z materiałów, które ulegają recyklingowi. Nie zawierają dioksyny, substancji syntetycznych i petrochemicznych. Są hipoalergiczne, wolne od modyfikacji GMO i tak skonstruowane, by spełniały swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Produkty marki Gentle Day® dostępne są w drogeriach Hebe oraz sklepach ekologicznych na terenie całego kraju. Cena: 15,90 zł / 30 sztuk

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane