Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Mikołajkowy przewodnik prezentowy Sephora
poniedziałek, 24 listopada 2014 11:13

Sezon poszukiwania prezentów dla bliskich i znajomych wystartował. Od lat w czołówce wybieranych podarunków prym wiodą kosmetyki i perfumy, na które decyduje się blisko 40% osób. Jakich prezentów poszukujemy przed mikołajkami? O odpowiedź poprosiliśmy ekspertów perfumerii Sephora. Podpowiadamy też, jakie propozycje prezentowe w tym roku  znajdziemy w ofercie Sephora.

 

Mikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraJak co roku, Sephora zaskakuje klientów nietuzinkową i przekorną interpretacją symboli okresu przedświątecznego – w tym sezonie z oceanu prezentów Sephora wyłoniła się syrena! Poszukiwacze mikołajkowych niespodzianek już odwiedzają perfumerie Sephora. Jakich prezentów poszukują?

Dla kolekcjonerów
- Kryterium wyboru  prezentu mikołajkowego jest bardzo często wyjątkowość produktu. Każdy chce, by podarunek ucieszył, a wrażenie na obdarowanej osobie można zrobić, gdy prezent spełnia potrzeby, ale równocześnie jest po prostu piękny! Prezenty mikołajkowe to drobiazgi stanowiące często uzupełnienie lub zapowiedź prezentu gwiazdkowego. Klienci, którzy od lat wybierają prezenty w Sephora, stawiają na pomysłowe, coroczne gadżety świąteczne Sephora. Na przykład wibrująca kaczuszka, jeśli znamy jej przeznaczenie, może bardzo ucieszyć każdego obdarowanego dorosłego - mówi Barbara Skibowska, kierownik perfumerii Sephora w Focus Mall w Bydgoszczy.

 

Mikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraDla zestawoholików
- Panowie poszukujący prezentu dla partnerek często decydują się na zestawy. Stawiają na make-up oraz zestawy zawierające maskarę, która jako uniwersalny kosmetyk trafi na 100% w gusta obdarowanych pań. Co roku ogromną popularnością cieszą się palety do makijażu Sephora. Zarówno te malutkie z 8 cieniami, jak i te największe. To bez wątpienia must have każdego poszukiwacza prezentów przed mikołajkami! – mówi Magdalena Fabisiak, kierownik perfumerii Sephora w warszawskiej Arkadii.

 

Mikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraDla pragmatyków
- Prezenty mikołajkowe są bardziej przemyślane niż gwiazdkowe. Klienci z większym wyprzedzeniem rozpoczynają się za nimi rozglądać. Nasi klienci poszukują przede wszystkim ofert promocyjnych i to z myślą o nich, przygotowaliśmy ofertę „3 za 2” na wszystkie produkty Sephora, od 24 listopada do 7 grudnia. Bardzo ważnym, tuż obok ceny, jest pomysł i unikalność wybieranych na prezent produktów. Przed Mikołajkami klienci poszukują najczęściej drobiazgów, ale już w świątecznym nastroju – mówi Agnieszka Filipiak, kierownik perfumerii Sephora w C.H. Riviera w Gdyni.

 

Mikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraMikołajkowy przewodnik prezentowy SephoraDla niezdecydowanych
- Nasi klienci, a zwłaszcza panowie, wyjątkowo chętnie korzystają z naszej pomocy i rekomendacji. Wśród męskich wyborów królują zapachy, które są „prezentowym pewniakiem”. Doskonałym pomysłem na prezent dla osób nieznających upodobań obdarowywanej osoby, jest karta upominkowa Sephora. Można ją naładować dowolną kwotą od 50 zł do 3000 zł, a obdarowana osoba ma aż rok na jej zrealizowanie w dowolnej perfumerii i może z niej korzystać kilkukrotnie – mówi Agnieszka Bugaj-Szostak, kierownik perfumerii Sephora Galeria Kazimierz w Krakowie.

Dla zabieganych…
zakupy w sklepie on-line! Jeśli wolisz zakupy bez wychodzenia z domu, odwiedź wygodny i szybki sklep internetowy Sephora – www.sephora.pl. Twoje zakupy bezpłatnie zapakujemy na elegancki prezent, a obdarowane nimi osoby docenią nasz serwis i gwarancję oryginalności zakupionych produktów.

Niezależnie od tego, w której grupie odnajdziemy swoje zwyczaje zakupowe, jedno jest pewne – w oceanie bajecznych, prezentów Sephora, każdy złowi upragnione i bezpłatnie zapakowane na elegancki prezent, podarunki dla najbliższych!

 

fot. Kamil Broszko / manual Ffot. Kamil Broszko / manual Ffot. Kamil Broszko / manual Ffot. Kamil Broszko / manual Ffot. Kamil Broszko / manual F

 

 

 


 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane