Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Frosted Xmas Party - świąteczna kolekcja Sephora
wtorek, 10 grudnia 2019 11:46

Lekko zaróżowione policzki, figlarne spojrzenie, uroczy pyszczek, miłe dla oka krągłości i przemożna ochota do zabawy – oto gang pingwinów! Wprowadzają nas do swojego świata, pokazują ojczyste kry, lodowe pejzaże z majaczącymi w tle ośnieżonymi szczytami i zachwycającymi igloo, skąpane w blasku brokatowych, lśniących płatków śniegu o holograficznych refleksach. To w tych zachwycających okolicznościach ten uroczy gang chowa kosmetyczne niespodzianki, by zaczarować nasze święta. Podana na lodowej tacy kolekcja z kalendarzem adwentowym, roziskrzonymi cieniami do powiek, maskami do twarzy, akcesoriami, którym trudno się oprzeć (te nauszniki! Ta kula śnieżna!), a także sprytnymi zestawami, które obiecują, że tej zimy ponownie spędzimy święta pięknie odmienione dzięki feerycznym rytuałom urodowym...

 

Frosted Xmas Party w Sephora Naszym przewodnikiem po krainie śniegu i lodu będzie uroczy gang pingwinów, który odnajdziemy na wielu produktach do makijażu... Na błyszczyku, kalendarzu adwentowym, palecie cieni, pudełku z zawartością-niespodzianką, opakowaniach szminek itd. Pingwiny są wszędzie! Postawmy na oszroniony look, łatwy do uzyskania dzięki błyszczykowi z aplikatorem, albo na totalny efekt glow, który zapewni rozświetlacz w płynie. Dzięki brokatowym eyelinerom i mascarom możemy też skąpać spojrzenie w blasku. To nie koniec niespodzianek, jeszcze więcej skrywa się w palecie-igloo. W świątecznej kolekcji znajdziemy także wiele produktów pielęgnacyjnych, m.in. maski o opalizującym lub metalicznym wyglądzie czy oszronione płatki śniegu pod oczy...

 

Frosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w Sephora Minipilniki do paznokci skryte w pudełku od zapałek, maska z pingwinim pyszczkiem, przytulne i ciepłe nauszniki, zabawna lampka, pędzle do makijażu, ozdoby do włosów, których dotąd na głowie nie widziano... Sephora Collection proponuje nam wyjątkowy wybór praktycznych akcesoriów, które są nie tylko pomysłowo zaskakujące, ale do tego nad wyraz urocze.

 

Frosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w SephoraFrosted Xmas Party w Sephora Kolekcja jest już dostępna w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane