Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Marcin Urbaś radzi, jak zadbać o formę w domu
środa, 23 stycznia 2013 16:23

O tym, że ruch jest istotny, a szczególnie zimą, wie każdy. Co jednak, gdy nie możemy się zmotywować do aktywności na świeżym powietrzu, a na siłownię wiecznie brakuje nam czasu? Z pomocą przychodzi nowa gra Nike+ Kinect Training, dzięki której nie musimy rezygnować z komfortu własnego salonu, by trenować efektywnie i osiągać kolejne cele. Zalety tego rozwiązania przybliża Marcin Urbaś – mistrz Europy w lekkoatletyce, aktualnie trener.

 

Marcin UrbaśWedług Marcina największą zaletą programu Nike+ Kinect Training jest obecność wirtualnego trenera, który poza tym, że motywuje nas od początku do końca, to przede wszystkim zwraca uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Jest to o tyle istotne, że kiedy chcemy, żeby nasz trening przyniósł oczekiwane rezultaty bardziej istotna od ilości powtórzeń jest ich jakość, i w tym wypadku trener jest niezastąpiony. Co więcej ustrzega nas to przed kontuzjami, gdyż źle wykonywane ćwiczenia poza tym, że oddalają nas od naszego treningowego celu mogą prowadzić do bolesnych przeciążeń.

Marcin pokazuje nam też na własnym przykładzie, jak w praktyce wygląda sesja z Nike+ Kinect Training prezentując poszczególne etapy treningu.

Tych, którzy obawiają się, że wirtualny trener nie jest w stanie dokładnie ocenić naszych możliwości, lekkoatleta uspokaja – Wykonując ćwiczenia, nawet te rozpoznawcze, nie da się oszukać sensora, on śledzi dokładnie nasze ruchy, po czym ocenia naszą wytrzymałość, siłę i rozciągnięcie. A poza tym, jak każdemu trenerowi, temu też musimy zaufać, tylko dzięki temu jesteśmy w stanie dopiąć swego celu i jestem przekonany, że swoim uporem wirtualny trener spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy – dodaje. Decydując się na sesje z Nike+ Kinect Training sami określamy, z jaką częstotliwością będą się odbywały nasze treningi oraz na jakim obszarze mają się skupić, a co miesiąc nasz osobisty trener podsumuje nasze dokonania i zaktualizuje plan ćwiczeń.

– Poza oczywistymi zaletami Nike+ Kinect Training, takimi jak możliwość ćwiczenia w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie, mnie ujęła dodatkowo możliwość podejmowania wyzwań i porównywania się z innymi graczami z całego świata, a jako sportowiec współzawodnictwo mam we krwi – zwierza się Marcin. – Ta opcja z pewnością przypadnie też do gustu wszystkim, którzy lubią dzielić się swoja radością z bliskimi. Dzięki sieci Xbox LIVE i społeczności Nike+ zyskują bowiem możliwość wspólnego treningu z przyjaciółmi. Mogą łączyć się z serwisami Facebook i Twitter oraz prowadzić rozmowy wideo, rozmowy głosowe i tekstowe bezpośrednio z konsoli Xbox. A za pośrednictwem Nike+ Kinect Training można stać się również członkiem społeczności Nike+, gdzie można dzielić się swoimi wynikami, brać udział w wyzwaniach czy dopingować znajomych. To nieustanna motywacja na każdym kroku programu.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane