Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Serioxyl - do cienkich, pozbawionych gęstości włosów
środa, 29 października 2014 11:30

Serioxyl to kompletna gama produktów do cienkich, pozbawionych gęstości włosów, owoc pracy działu zaawansowanych badań L’Oréal. To kompleksowe rozwiązanie do walki z problemem cienkich włosów naturalnych lub koloryzowanych. Serioxyl działa na 4 główne oznaki cienkich włosów. Rezultaty Serioxyl - grubsze i gęstsze włosy o większej objętości.

 

SerioxylDwa produkty typu serum to podstawa programu Serioxyl do cienkich, pozbawionych gęstości włosów. Dwie formuły zostały opracowane dla uzyskania uzupełniających się rezultatów. Jedno serum należy stosować na długości i końce - daje natychmiastowy efekt grubszych włosów. Drugie przeznaczone jest do skóry głowy - daje długotrwały efekt gęstszych włosów.

 

SerioxylSerum Gęstsze Włosy
Innowacyjne serum dla uzyskania gęstszych włosów. Fryzjer ekspert L’Oréal Professionnel zaleca stosowanie serum Gęstsze Włosy bezpośrednio na skórę głowy codziennie wieczorem przez trzy miesiące. Głównym elementem formuły jest unikalne połączenie składników aktywnych. Opatentowana cząsteczka Stemoxydine™ posiada maksymalne 5% stężenie, aby przywrócić gęstość włosów. Działanie to jest wzmocnione przez Neohesperydynę, flawonoid dobrze znany z właściwości antyoksydacyjnych i chroniących skórę głowy. Po trzech miesiącach codziennego stosowania stymuluje wzrost do 1700 nowych włosów. Cena: ok. 160 zł/90 ml

Serum Grubsze Włosy
To „inteligentne” serum natychmiast przywraca włosom gęstość oraz sprawia, że wydają się one grubsze. Fryzjer ekspert L’Oréal Professionnel zaleca stosowanie serum Grubsze Włosy rano na czyste, osuszone ręcznikiem włosy. Najważniejszym elementem formuły jest unikalne połączenie składników aktywnych, opracowane przez Dział Zaawansowanych Badań L’Oréal. Intra-Cylane™ wnika we włókna włosa, aby stworzyć trójwymiarową sieć. Skumulowany efekt działania cząsteczki sprawia, że nadaje ona dynamiczne właściwości włóknom. Trójwymiarowe działanie pozwala włosom na nowo nadać siłę, wigor i wytrzymałość. Formuła zawiera Incell, składnik biomimetyczny, stworzony na wzór cementu międzykomórkowego oraz naturalnych ceramidów włosów. Incell działa pomiędzy komórkami naskórka, zwiększając właściwości hydrofobowe i wytrzymałość. Co więcej, Pro-Keratine, składnik znany z powinowactwa do budowy włosa, nadaje włosom większą spójność. Cena: ok. 160 zł/90 ml

 

SerioxylETAP 1 w salonie - usługa Gęstsze Włosy
Fryzjer L’oréal Professionnel przeprowadza najpierw konsultację w salonie, aby określić zarówno rodzaj włosów, jak i przyczyny przerzedzania się włosów. Następnie przeprowadza dopasowaną do potrzeb, profesjonalną usługę dla uzyskania gęstszych włosów. Po przeprowadzeniu pielęgnacji w salonie, fryzjer ekspert L’oréal Professionnel dobiera program codziennej pielęgnacji do stosowania w domu.

Fryzjer rozpoczyna konsultację od związania włosów w kucyk. Umożliwi to ocenienie włosów, wizualnie i poprzez dotyk, pod względem grubości oraz stanu włosów na długościach i końcach. Następnie fryzjer sprawdza gęstość włosów przy przedziałku. Na zakończenie, sprawdza objętość włosów u nasady poprzez przeczesanie włosów palcami.

Fryzjer zaczyna od dokładnego umycia głowy za pomocą pojedynczej dawki Pielęgnacji Oczyszczającej Skórę Głowy, nakładanej na wilgotne włosy. Ta dostępna wyłącznie w salonie pielęgnacja w kolorze białej perły, poprzedzająca mycie głowy, delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Formuła łączy w sobie kwas glikolowy i świeży zapach mentolu. Oczyszczanie głowy wykonywane jest z zastosowaniem urządzenia masującego, które daje poczucie relaksu. Fryzjer przeprowadza następnie 3-stopniowy Program Wzmacniający Włosy do włosów naturalnych lub koloryzowanych (szampon, odżywka i pielęgnacja zagęszczająca o konsystencji pianki). By zakończyć proces pielęgnacji, zaleca się zastosowanie serum Grubsze Włosy, dla natychmiast grubszych włosów.

 

SerioxylAby zoptymalizować efekty L’Oréal opracował program kontynuacji usługi do stosowania w domu - zestawy dla włosów naturalnych lub koloryzowanych (ok. 180 zł), w skład których wchodzą:

Szampon Oczyszczający - oczyszcza skórę głowy i włosy. Zapewnia uczucie świeżości i chłodu.

Odżywka Wzmacniająca - włosy wyglądają na gęstsze i pogrubione. Odżywia od cebulki aż po końce włosów.

Pielęgnacja Zagęszczająca o konsystencji pianki - natychmiast unosi włosy u nasady i nadaje włosom na długościach uczucie większej gęstości.

Usługa i produkty dostępne wyłącznie w salonach L’Oréal Professionnel.

 

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane