Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Nowa suszarka Philips z technologią SenseIQ
piątek, 18 października 2019 08:28

 

Philips przedstawia nową suszarkę do włosów Philips z technologią SenseIQ - rozwiązaniem umożliwiającym spersonalizowaną stylizację włosów, które odczytuje ich temperaturę i dostosowuje się do niej, zapewniając pielęgnację skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb każdej kobiety.

Badanie Philips Global Beauty Index 2019 pokazało, że suszarki do włosów są najczęściej stosowanym przez kobiety na całym świecie urządzeniem do pielęgnacji urody w warunkach domowych. Jednak wiele z nas ma wrażenie, że używane przez nich suszarki nie uwzględniają unikalnych potrzeb ich włosów. Suszarka Philips z technologią SenseIQ została zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdej kobiety. Dzięki technologii SenseIQ ta innowacyjna suszarka mierzy temperaturę włosów i dostosowuje do niej temperaturę strumienia powietrza.

 

Nowa suszarka Philips z technologią SenseIQ Cyfrowy czujnik podczerwieni nieustannie monitoruje temperaturę włosów, a nie strumienia powietrza, gwarantując poziom ochrony dopasowany do indywidualnych potrzeb. Inteligentny mikroprocesor analizuje dane rejestrowane przez czujnik i dostosowuje temperaturę strumienia powietrza ponad 12 tysięcy razy podczas sesji suszenia, zapobiegając przegrzaniu włosów. Dzięki zastosowanej technologii automatycznego pomiaru i dostosowania temperatury Twoje włosy zachowują nawet 95%  ich naturalnego nawilżenia w trakcie suszenia, dzięki czemu są piękne, zdrowe i lśniące.

 

Nowa suszarka Philips z technologią SenseIQ Suszarka Philips SenseIQ została zaprojektowana z myślą o oczekiwaniach kobiet, które poszukują rozwiązań dostosowanych do indywidualnych nawyków pielęgnacyjnych i trybu życia, dlatego oferuje idealne połączenie szybkości i stylu. W tej wyjątkowej suszarce zastosowano innowacyjną konstrukcję grzałki, wentylatora i silnika, która gwarantuje o 30% szybszy efekt suszenia , przy zachowaniu niewielkich rozmiarów zapewniających wygodę i łatwość użytkowania.

 

Nowa suszarka Philips z technologią SenseIQ Suszarka Philips SenseIQ posiada 3 dodatkowe nasadki: dyfuzor, koncentrator lub masażer, a urządzenie samo automatycznie rozpozna, czy korzystasz z dodatkowego akcesorium. Wybierając dyfuzor lub koncentrator suszarka dostosuje ustawienia temperatury i nawiewu tak, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Masażer, wytwarzając delikatne wibracje, relaksuje skórę głowy, stymulując naturalny przepływ substancji odżywczych do włosów.

Urządzenie posiada 5 cyfrowych programów suszenia: 3 tryby z nasadkami: stylizacja, loki oraz relaksujący masaż skóry głowy, a także szybki i delikatny. Dodatkowo tryb manualny pozwala dostosować ustawienia temperatury i siły nadmuchu do Twoich indywidualnych oczekiwań. Rekomendowane cena suszarki Philips SenseIQ wynosi 1299 zł.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane