Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Douglas Beauty Studio - bezpłatne lekcje makijażu i warsztaty
piątek, 01 lutego 2013 10:52

Douglas zaprasza na wyjątkowe spotkania z makijażystami oraz światowymi markami kosmetycznymi w Beauty Studio. Inicjatywa jest odpowiedzią na wyniki badań TNS OBOP dla Douglas Polska, z których wynika, że Polki poszukują wiarygodnego doradcy, który podzieli się swoją wiedzą.

 

Douglas Beauty StudioDouglas Beauty Studio to profesjonalne atelier urody prowadzone przez ekspertów make-upu i specjalistów pielęgnacji. Można tu poznać praktyczne triki wizażystów, wziąć udział w krótkiej lekcji makijażu i poznać najgorętsze premiery sezonu. Bezpłatne, indywidualne konsultacje odbywają się na specjalnie zaaranżowanym stanowisku eksperckim, na którym każdorazowo prezentowane są światy czterech marek – luksusowych i popularnych. Do końca roku odbędzie się kilkanaście tysięcy spotkań zaaranżowanych w 60 centrach handlowych, znajdujących się w 30 miastach w całej Polsce.

Pełny kalendarz spotkań w ramach Douglas Beauty Studio znajduje się na stronie www.douglas.pl w zakładce „perfumerie i wydarzenia”. Na konsultację można zapisać się telefonicznie - w perfumerii lub bezpośrednio na stoisku.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane