Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Linda Evangelista ambasadorką nowego zapachu Loewe
wtorek, 12 marca 2013 10:54

Loewe wybrało Lindę Evangelistę – międzynarodowej sławy top modelkę – na ambasadorkę nowego zapachu dla kobiet, którego premiera odbędzie się we wrześniu 2013 roku.

 

Linda EvangelistaIkona współczesnych czasów, stylu i elegancji – Linda Evangelista – idealnie uosabia wartości wyznawane przez hiszpańską markę luksusową. Dzięki swej magnetycznej sile Linda w pełni oddaje magię, która otacza zapachowe kreacje marki Loewe. Kanadyjska modelka jest jedną z kilku największych gwiazd modelingu, które pod koniec lat 90. zmieniły koncept przemysłu modowego. Dziś Linda Evangelista pozostaje muzą prestiżowych fotografów, bierze udział w licznych  kampaniach reklamowych, a jej twarz widnieje na okładkach wiodących światowych magazynów.

W roku 1990 Linda Evangelista wystąpiła w kampanii reklamowej kolekcji mody Loewe Jesień-Zima. Dziś jesteśmy świadkami spotkania po latach. Jego kulminację stanowi zaś sugestywny i tajemniczy projekt, którego odsłony firma Loewe dokona tej jesieni. W Polsce zapach będzie dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane