Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Wystawa Ikea na Łódź Design Festival
czwartek, 17 października 2013 12:20

Dzięki wystawie IKEA uczestnicy tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 17-27 października w Łódź Art Center, będą mogli przekonać się, że dizajn to prawdziwa frajda. Poprzez hasło „Daj spokój. Dizajn to frajda” firma chce zachęcić każdego, aby spojrzał na swój dom i jego urządzanie z dystansem i podszedł do tego „na wesoło”. IKEA pragnie też dodawać ludziom odwagi do kreowania ich najbliższego otoczenia, czyli domu, w sposób odpowiadający ich własnym potrzebom i pragnieniom, aby żyło im się jeszcze lepiej na co dzień.

 

Wystawa Ikea na Łódź Design FestivalHasło „Daj spokój. Dizajn to frajda” promujące wystawę IKEA nawiązuje do tematu przewodniego tegorocznej edycji Łódź Design Festival – „It’s all about humanity”, który wyraża współczesne podejście do designu. Design przestaje być czymś luksusowym, przeznaczonym tylko dla wybranych. Obecnie wychodzi on do szerokiego grona ludzi, w coraz większym stopniu odpowiadając na ich potrzeby. Według IKEA design powinien wywoływać pozytywne emocje – bawić, zaskakiwać, pobudzać wyobraźnię, inspirować i przekraczać granice, a przy tym wszyscy powinni móc się nim cieszyć, niezależnie od zasobności portfela i bez względu na opinię innych. Jest to zgodne z długofalowym podejściem „Ty tu urządzisz”, poprzez które IKEA zachęca do postępowania w zgodzie ze sobą, bez oglądania się na konwenanse.

 

Wystawa Ikea na Łódź Design Festival„Wiele razy spotkałam się z opinią, że design jest tylko dla nielicznych, tymczasem w IKEA uważamy, że jest wręcz odwrotnie – dobre, ciekawe wzornictwo może iść w parze z przystępną ceną i być dostępne dla wielu ludzi, czego najlepszym przykładem są kolekcje IKEA PS czy IKEA Stockholm. Chcemy, aby każdy mógł pozwolić sobie na dobry design w swoim domu. Pragniemy też inspirować ludzi i być dla nich niewyczerpanym źródłem pomysłów na aranżację designerskich wnętrz” – powiedziała Evelyn Higler, dyrektor generalny IKEA w Polsce. „Poprzez naszą wystawę na Łódź Design Festival będziemy przekonywać ludzi do zabawy designem i urządzania domu tak, aby wyrażał on ich osobowość i odpowiadał na indywidualne potrzeby. Zachęcamy do kreatywności, przełamywania utartych schematów i spojrzenia na dom świeżym okiem” – dodała Evelyn Higler.

Wystawa IKEA na Łódź Design Festival będzie podzielona na cztery symboliczne obszary odpowiadające różnym aspektom aranżacji domu:


• kreowanie przestrzeni, gdzie będzie można zobaczyć, jak łatwo dopasowuje się ona do indywidualnych potrzeb dzięki różnego rodzaju ciekawym rozwiązaniom

• kreowanie przedmiotu, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak projektant, realizując swoje wizje i zmieniając „zwyczajne” przedmioty w wyjątkowe dzieła

• spożywanie, gdzie pokazany zostanie proces przygotowywania posiłków od pomysłu po gotowe danie, wraz ze wszystkimi akcesoriami, które mogą nam w tym pomóc

• empatia – przytulne miejsce do relaksu, przynoszące ukojenie i działające na zmysły poprzez kolor, światło i fakturę

Wszystkie obszary ekspozycji łączy idea wspólnego spędzania czasu w domu i nawiązywania bliskich relacji między ludźmi.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane