Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 
Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki Obagi
poniedziałek, 22 lutego 2016 09:57

Aneta Kręglicka, pierwsza i do tej pory jedyna polska miss świata, została nową ambasadorką marki Obagi. Obagi to amerykańskie kosmetyki, które z powodzeniem podbijają rynki i serca kobiet na całym świecie. Od roku dostępne są także w Polsce, w renomowanych klinikach dermatologii i medycyny estetycznej oraz hotelach spa & wellness.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAnetę Kręglicką w 1989 roku uznano za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dziś modelka, fotomodelka, bizneswoman i spełniona matka, nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka o współpracy z Obagi:

„Dlaczego kosmetyki Obagi? Są ekspertem w domowej pielęgnacji. Spełniają, a nawet wyprzedzają potrzeby nowoczesnych, aktywnych i świadomych siebie kobiet. To  komplementarna recepta na młodość – to moja recepta na dobre samopoczucie! Promienny i świeży wygląd każdego dnia? Właśnie dlatego wybrałam Obagi!”

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane