Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki Obagi
poniedziałek, 22 lutego 2016 09:57

Aneta Kręglicka, pierwsza i do tej pory jedyna polska miss świata, została nową ambasadorką marki Obagi. Obagi to amerykańskie kosmetyki, które z powodzeniem podbijają rynki i serca kobiet na całym świecie. Od roku dostępne są także w Polsce, w renomowanych klinikach dermatologii i medycyny estetycznej oraz hotelach spa & wellness.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAnetę Kręglicką w 1989 roku uznano za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dziś modelka, fotomodelka, bizneswoman i spełniona matka, nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek.

 

Aneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka nową ambasadorką marki ObagiAneta Kręglicka o współpracy z Obagi:

„Dlaczego kosmetyki Obagi? Są ekspertem w domowej pielęgnacji. Spełniają, a nawet wyprzedzają potrzeby nowoczesnych, aktywnych i świadomych siebie kobiet. To  komplementarna recepta na młodość – to moja recepta na dobre samopoczucie! Promienny i świeży wygląd każdego dnia? Właśnie dlatego wybrałam Obagi!”

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane