Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Weronika Rosati twarzą nowego zapachu Avon Femme
poniedziałek, 20 stycznia 2014 14:42

Nowy zapach Femme od Avon powstał na bazie bursztynowego akordu, przy wsparciu słodyczy brzoskwini i nuty drewna. Ta stabilność i bezkompromisowość przełamana została soczystą gruszką, orzeźwiającym różowym grejpfrutem i dopieszczającym całość aksamitnym fiołkiem. W perfekcyjnej duszy esencji kwiatowo-owocowej nie zabrakło także upajającej skórki brzoskwini i dynamicznej nuty orchidei.

 

Weronika Rosati twarzą nowego zapachu Avon FemmeJak mówi sam kreator zapachu Harry Fremont - „Chciałem, aby Avon Femme był kojarzony z wyrafinowanym stylem nowoczesnych kobiet. Zainspirował mnie blask diamentów. Wybrałem cenne płatki jaśminu, by nadać całości świeżości i klarowność. Avon Femme otwiera się aksamitnym drewnem bursztynowym, które podkreśla kobiecą zmysłowość. Zapach został wzbogacony nutami grejpfruta, gujawy, czerwonego jabłka i magnolii, które ożywają zaraz po rozpyleniu go na skórze".

 

Weronika Rosati twarzą nowego zapachu Avon FemmeAmbasadorką zapachu Avon Femme jest Weronika Rosati, polska aktorka stojąca u progu międzynarodowej kariery. Weronika ma na swoim koncie role u boku tak wybitnych aktorów jak Robert De Niro, Sylvester Stallone czy Al Pacino.

 

Weronika Rosati twarzą nowego zapachu Avon FemmeCena regularna: 76 zł/50 ml

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane