Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Nowości Allévo
poniedziałek, 10 marca 2014 12:27

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss - błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania.


Oferta produktów Allévo powiększa się teraz o 3 nowe warianty: Zupę grzybową, Baton o smaku kawowo-czekoladowym oraz Mix Pack 2 – zestaw 3 różnych smaków zup i koktajli.

 

Nowości AllévoZupa grzybowa - zupa w formie proszku do wymieszania z wodą , mogąca zastąpić wszystkie lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD - very low calorie diet). Jedno opakowanie zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal. Cena: ok. 29 zł/1 opakowanie – 5 saszetek po 31 g

Baton o smaku kawowo-czekoladowym -  zamiennik posiłku, stosowany do kontroli masy ciała. Nie zawiera dodatku cukru. Batony polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy. Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Cena: ok. 7,9 zł/66 g

Mix Pack 2 - zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki. Nowy wariant  - Mix Pack 2 zawiera: 2 saszetki Zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus, 2 saszetki Koktajlu o smaku bananowo-malinowym i 2 saszetki Zupy grzybowej. Cena: ok. 34 zł/6 saszetek po 31 g

 

 

 

 

Komentarze 

 
# Kludi 2014-03-15 07:12
Odchudzałam się tą dietą, zresztą bardzo skutecznie. Produkty są bardzo smaczne i pożywne, przy tym niskokaloryczne i bardzo sycące. Z tymi produktami przeszłam 10 dni intensywnej utraty wagi, która się utrzymała. Ponieważ bardzo się przekonałam do wartości tej diety mam zawsze pod ręką zupe lub koktajl na wszelki wypadek, kiedy nie mam sily lub czasu na przygotowanie posiłku. Jednak ten nowy baton kawowo-czekoladowy (który zawsze noszę w torebce) jest fantastyczny: w smaku, konsystencji i pożywności.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Hela w opałach 2014-05-06 11:37
ja też odchudzałam sie Allevo i potwierdzam, że to najlepsza dieta na rynku. Dokonuje niemożliwych rzeczy, odchudza nawet opornych i jest wyjątkowo dobrze zbilansowana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane