Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Pojemnik na ciastka Let It Snow
poniedziałek, 22 listopada 2010 13:02

Efektowne połączenie ozdoby świątecznej i pojemnika na ciastka, herbatniki lub inne drobne słodkości.

Let It Snow należy do świątecznej kolekcji A di Alessi i tak, jak inne elementy wystroju z tej serii wykonany został z porcelany dekorowanej ręcznie. Pokrywa pojemnika przedstawia zasypanego przez śnieg Świętego Mikołaja - jego wystająca głowa doskonale służy za uchwyt. Na pękatej powierzchni pojemnika znajduje się grafika przedstawiająca padających sobie w objęcia renifera i Świętego Mikołaja. Wszystkie ozdoby zostały wykonane w stylu znanym z innych figurek towarzyszących szopce Presepe i nie pozostawiają wątpliwości co, do autora projektu, którym jest Massimo Giacon. Zestaw składający się z kubka The Hug Mug i pojemnika na herbatniki Let It Snow może stanowić atrakcyjną propozycję dla łasuchów lubiących delektować się herbatą ze słodkim dodatkiem, w zimowe wieczory. Materiał: porcelana.
Produkt dostępny w sklepie Fabryka Form. Cena: 301 zł

 

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane