Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Sztućce Konviva marki Gerlach
poniedziałek, 06 grudnia 2010 13:03

Rodzinne uroczystości i towarzyskie spotkania koncentrują się zazwyczaj wokół stołu.

To tu wspólnie zasiadają goście i tu wspólnie wznosi się wspólnie toast. Przy stole rozpoczyna się śniadaniem każdy dzień. Tak jest od wieków. Prostym a jednocześnie eleganckim kształtem sztućców Konviva podkreślamy, że każdy wspólnie spożywany posiłek godny jest odpowiedniej oprawy. Komplet sztućców Konviva wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej w wersji matowionej. Można go myć w zmywarkach. Konviva M - komplet 82 szt., w skrzyni drewnianej z wkładką flokowaną, zawiera: 12 noży obiadowych, 12 widelców obiadowych, 12 łyżek obiadowych, 12 łyżeczek do herbaty, 12 łyżeczek do kawy, 12 widelczyków do ciasta, 12 noży do ryb, 12 widelców do ryb, 1 łyżka do sałaty duża, 1 łyżka do sosu, 1 łyżka czerpakowa duża, 1 łopatka do tortu. Cena: ok. 2 000 zł

 

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane