Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Odkryj swój balkon na nowo z IKEA
czwartek, 02 kwietnia 2015 10:04

W ciepłe wiosenne i letnie dni warto jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na dłuższą wyprawę na łono natury, zwłaszcza jeśli mieszkamy w mieście. IKEA zachęca więc, aby na co dzień wykorzystywać w tym celu swój balkon. Dzięki nowej kategorii mebli – meblom balkonowym – oraz wiosenno-letniej kolekcji dodatków będziemy mogli stworzyć na nim idealne miejsce do spędzania czasu pod gołym niebem, a przy okazji zyskamy dodatkową powierzchnię do zagospodarowania.

 

Odkryj swój balkon na nowo z IKEAWedług ostatnich badań przeprowadzonych przez IQS dla IKEA 75% ludzi w dużych miastach w Polsce mieszka w mieszkaniach (pozostałe 25% w domach). Z kolei 60% mieszkań ma balkon. Często jednak nie korzystamy w pełni z możliwości, jakie stwarza nam jego posiadanie.

 

Odkryj swój balkon na nowo z IKEA„Balkon to często takie zapomniane miejsce. Wiele osób trzyma tam rzeczy, które nie mieszczą się w domu. Tymczasem, nawet jeśli jest mały, może on służyć nam na wiele sposobów – jako strefa relaksu, domowy ogródek, miejsce spotkań, jadalnia albo dodatkowa przestrzeń do dobrze zorganizowanego przechowywania. Dzięki meblom balkonowym oraz bogatej ofercie akcesoriów IKEA każdy będzie mógł dopasować go do własnych potrzeb i uczynić z niego miejsce magiczne, a zarazem praktyczne” – powiedziała Katarzyna Jaros-Puzio, dekoratorka wnętrz IKEA.

 

Odkryj swój balkon na nowo z IKEAOferta mebli balkonowych IKEA obejmuje sprytne, funkcjonalne rozwiązania, które świetnie sprawdzą się zarówno na małych, jak i na większych powierzchniach – pomogą oszczędzić miejsce, ułatwią utrzymanie porządku i pozwolą nam cieszyć się nową, pięknie zaaranżowaną przestrzenią.

Odkryj swój balkon na nowo z IKEA

Na balkony i tarasy najlepsze będą lekkie, składane stoły, krzesła czy leżaki, które możemy rozstawić, kiedy chcemy poczytać książkę, napić się kawy z przyjaciółką czy po prostu poleżeć, i złożyć, gdy potrzebujemy więcej miejsca. Przy niewielkim metrażu IKEA poleca też artykuły pozwalające maksymalnie wykorzystać przestrzeń w narożnikach (np. narożne stojaki na kwiaty czy półki) oraz przedmioty wielofunkcyjne, takie jak skrzynia ÄPPLARÖ, na której można wygodnie usiąść. Warto dodać, że produkty te wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Przed promieniami słonecznymi ochroni nas parasol BRAMSÖN/FLISÖ. Ze względu na swój wyjątkowy kształt będzie idealnym rozwiązaniem do małych powierzchni, ponieważ można go postawić tuż przy ścianie, nawet gdy jest rozłożony. Natomiast dzięki lampom z serii SOLVINDEN, zasilanym energią słoneczną, chwilami spędzonymi pod gołym niebem można będzie cieszyć się nawet po zachodzie słońca.

 

Odkryj swój balkon na nowo z IKEABalkon to szczególnie dobre miejsce na domowy ogródek. Przy jego aranżacji pomogą doniczki, skrzynki, kwietniki, stojaki oraz półki ścienne. Z myślą o miłośnikach ogrodnictwa IKEA stworzyła też zestaw FRÖER, który zawiera wszystko, co niezbędne do założenia własnej uprawy ziół i warzyw. Przy urządzaniu balkonu warto pamiętać o dodatkach. Kolorowe poduszki, odporne na wilgoć dywaniki, ozdoby, świeczki czy produkty do nakrywania stołu w żywych kolorach i o wyrazistych wzorach zapewnią nam komfort i pomogą stworzyć odpowiedni nastrój.

 

Odkryj swój balkon na nowo z IKEAOdkryj swój balkon na nowo z IKEAOdkryj swój balkon na nowo z IKEAOdkryj swój balkon na nowo z IKEA

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane