Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Oyo - futurystyczna kołyska od Aeris
czwartek, 17 września 2015 08:54

Aeris to marka dobrze znana wszystkim miłośnikom funkcjonalnego designu. Funkcjonalność to jednak za mało, by opisać produkty tej niemieckiej firmy. Aeris to w pierwszej kolejności krzesła i fotele. Wszystkie przeznaczone do tzw. aktywnego siedzenia, stymulującego mięśnie kręgosłupa.


Do sklepów właśnie trafił najnowszy projekt marki Aeris – krzesło Oyo. W porównaniu do sztandarowych projektów marki – foteli obrotowych Swopper, siedzisko nabrało bardziej domowego charakteru, sprawiając, że można je wstawić już nie tylko do biura, ale także do jadalni czy salonu.

 

Oyo - futurystyczna kołyska od AerisKształt Oyo, przywodzący na myśl futurystyczną kołyskę, pozwala na siedzenie niemalże z każdej strony. Przy tym fotel jest bardzo wytrzymały, utrzyma bowiem bez problemu nawet do 120 kilogramów. Z pewnością model będzie gratką dla wszystkich tych, którzy zaznali wygody siedzisk Aeris w pracy i chcą wprowadzić najwyższy poziom komfortu również w swoją codzienność po godzinach. Krzesła Aeris oznaczają definitywny koniec z bólami krzyża, czy kręgów szyjnych, a teraz, za sprawą Oyo także nienachalną elegancję.  Stelaż fotela został wykonany z chromowanej stali, z kolei plastikowe siedzisko pokryte jest specjalną pianką i tapicerowane materiałem w sześciu kolorach, wśród których znajdziemy zarówno klasyczną szarość jak i modny obecnie pomarańcz czy łagodną zieleń.

 

Oyo - futurystyczna kołyska od AerisOyo - futurystyczna kołyska od Aeris

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane