Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Nowy wzór ogrodzeń posesyjnych Wiśniowski
czwartek, 17 września 2015 10:31

Jesień 2015 przynosi ze sobą inspirująca nowość we wzornictwie ogrodzeń posesyjnych marki WIŚNIOWSKI. Popularna rodzina ogrodzeń posesyjnych LUX została powiększona o nowy wzór. AW.10.54 LUX  powstał w wyniku modyfikacji innego wzoru (AW.10.53) z charakterystycznym motywem zdobniczym w kształcie literki V. Wzór ten został uproszczony i dzięki swojej minimalistycznej formie doskonale wpisuje się w aktualne trendy w architekturze i budownictwie.

 

Nowy wzór ogrodzeń posesyjnych WiśniowskiNowy wzór AW.10.54 LUX składa się z prostych pionowych i poziomych elementów i powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Coraz częściej bowiem wznoszone są budynki o minimalistycznej linii,  z otoczeniem idącym w kierunku monochromatyzmu. Trend ten zatacza coraz to szersze kręgi i coraz więcej Klientów wyraża zainteresowanie prostą formą również dla ogrodzenia posesyjnego. AW.10.54, podobnie jak wszystkie inne wykonywane zostały z prętów pełnych, dzięki czemu są jeszcze bardziej stabilne i trwałe. Standardowo występują w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo w kolorach z palety RAL.

Firma WIŚNIOWSKI, która od 25 lat stoi na straży preferencji swoich Klientów nie mogła pozostać temu bierna. Znane już szerokiemu gronu odbiorców wysokiej jakości materiały realizują misję firmy także w zakresie ich kompozycji.

Ceny wzoru AW.10.54 LUX:
Brama przesuwna ręczna (4000x1450) – 4 361 zł netto                 
Brama skrzydłowa ręczna (4000x1450) – 3 009 zł netto         
Furtka ogrodzeniowa (1000x1450) – 1 022 zł netto         
Segment ogrodzeniowy (2500x1450) – 1 070 zł netto

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane