Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Cafissimo Classic według Jamesa Rizziego
czwartek, 07 lipca 2016 09:35

Tchibo przedstawia ekspres w edycji limitowanej z motywem stworzonym przez samego Jamesa Rizziego. Legendarny twórca przez żywe kolory i uderzającą radość malował swoje rodzinne miasto - Nowy Jork. Malując to miasto, Rizzi przedstawiał liczne drapacze chmur, auta i ludzi z własnej, zupełnie wyjątkowej perspektywy. Jednocześnie cały czas pamiętał o tym, że istnieje jeden język, który łączy wszystkich ludzi, a jest nim... uśmiech. Świat jest radosny, kolorowy i pełen małych skarbów, które tylko czekają, aż ktoś je odkryje.

 

Cafissimo Classic według Jamesa RizziegoTaki jest Cafissimo Classic według Jamesa Rizziego. Aby przygotować doskonałe Espresso, Caffe Crema, kawę filtrowaną i herbatę, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Dysza do spieniania mleka pozwoli przygotować Cappuccino i Latte Macchiato. Dzięki Cafissimo Classic możemy poczuć się jak barista u siebie w domu! Cena: 449 zł

 

Cafissimo Classic według Jamesa Rizziego

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane