Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Sprzątanie kuchni? OnlyEco!
piątek, 10 sierpnia 2018 17:56

Resztki jedzenia, tłuszcz w mikrofali i piekarniku, plamy na kuchennym blacie… To codzienność każdej z nas. Jednak sprzątanie kuchni wcale nie musi kojarzyć się z godzinami spędzonymi na czyszczeniu i szorowaniu. Wystarczy, że w zasięgu ręki posiadasz odpowiednie produkty, które zadbają nie tylko o czystość, ale i o nasze zdrowie. Bez zbędnych związków chemicznych, bez szkody dla środowiska, ekologicznie.


Jak szybko i skutecznie posprzątać kuchnię? Naturalnie…  z OnlyEco. Skorzystaj też z kilku prostych wskazówek, które ułatwią zmaganie się z kuchennym brudem:
• Jeśli naczynia myjesz w zlewie, do pomocy wykorzystaj pojemnik, który posłuży jako kosz na resztki jedzenia. O dokładność mycia oraz jego efektywność zadba PŁYN DO MYCIA NACZYŃ OnlyEco;
• Wąskie szczeliny pomiędzy szafkami wyczyść za pomocą noża owiniętego wilgotną szmatką;
• Zachowaj odpowiednią kolejność sprzątania: najpierw szafki na górze, potem ich wnętrze. Następnie blaty, płytki oraz kuchenkę umyj PŁYNEM DO MYCIA OnlyEco i ciesz się lśniącą, pachnącą kuchnią!

Bazą wszystkich produktów OnlyEco jest unikalna na skalę światową biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Jest to substancja powierzchniowo czynna, która posiada właściwości czyszczące i antyseptyczne. Powstaje z odnawialnego surowca. Jej produkcja jest w pełni ekologiczna, a pozostałości służą jako pasza dla zwierząt. Przewagą biorafinowanej surfaktyny nad tradycyjnymi substancjami powierzchniowo czynnymi, jest przede wszystkim bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Jest także idealna dla alergików. Jej estymowana biodegradowalność w środowisku wynosi po tygodniu już blisko 70%.


Ekologiczność środków czystości potwierdzają certyfikaty.

PŁYN DO MYCIA KUCHNI
99,37% składników pochodzenia naturalnego

 

OnlyEcoPrzeznaczony do czyszczenia kuchni. Można nim wyczyścić blaty, płyty kuchenne, piekarniki, płytki ceramiczne, elementy ze stali nierdzewnej i chromowanej. Jest szczególnie skuteczny w usuwaniu tłustych zabrudzeń. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku usuwa zabrudzenia oraz działa antyseptycznie. Zawarta w płynie gliceryna nabłyszcza oraz chroni przed ponownym zabrudzeniem powierzchni. Olejek ze słodkiej pomarańczy usuwa tłuszcz i posiada właściwości antyseptyczne. Produkt wegański. Bez niepożądanych: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. Biodegradowalny. Cena: ok. 20 zł/500 ml

PŁYN DO MYCIA NACZYŃ
99,75% składników pochodzenia naturalnego

 

OnlyEcoW zależności od stopnia zabrudzenia, należy wlać parę kropli płynu pod strumień wody w zlewozmywaku. Umyć naczynia i wypłukać. Produkt jest  skoncentrowany – można go stosować dodając już 4ml (1 łyżeczkę) do wody w zlewie. Wystarczy na 2.000 naczyń z jednej butelki,  250 myć. Jest również delikatny dla rąk. Gliceryna nabłyszcza, chroni powierzchnię zapobiegając jej ponownemu zabrudzeniu. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie, a olejek ze słodkiej pomarańczy usuwa tłuszcz i zapobiega rozwojowi bakterii. Produkt wegański. Bez niepożądanych: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów,
PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. Biodegradowalny. Nie zostawia zacieków. Cena: ok. 22 zł/1000 ml

Płyny do mycia naczyń oraz płyny do mycia kuchni OnlyEco dostępne są w specjalistycznych sklepach z produktami naturalnymi, drogeriach oraz sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane