Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Trend Glass - mniej designu, mniej bogactwa, mniej mody
poniedziałek, 06 lipca 2020 10:36

 

Mniej designu, mniej bogactwa, mniej mody. W takim właśnie duchu zaprezentowała się w tym roku we Frankfurcie - podczas prestiżowych targów dóbr konsumcyjnych „ambiente” - polska marka Trend Glass. Przedstawiła proste i funkcjonalne wyroby szklane w trendzie „simplicity”. Niedługo projekty marki będą dostępne dla każdej miłośniczki wnętrz. Trend Glass zadebiutował w sklepach w Polsce i na wybranych światowych rynkach na początku lipca.

 

Trend Glass - mniej designu, mniej bogactwa, mniej mody Oferta TREND GLASS doskonale wpisuje się w dekalog prostoty Dietera Ramsa i powstała z myślą o codziennym użytkowaniu. Marka zaprojektowała produkty uniwersalne, nieprzekombinowane, piękne w swej prostocie,  wspaniale współgrające z każdym wnętrzem. Nawiązując do idei „Simplicity” TREND GLASS zachęca do celebrowania codzienności i chwil spędzanych z rodziną. Wyroby marki dają radość na co dzień i pięknie komponują się z rzeczami, które już znajdują się w domu. Wprowadzają do niego miłą atmosferę i dobry nastrój.

 

Trend Glass - mniej designu, mniej bogactwa, mniej mody TREND GLASS to starannie przygotowane, funkcjonalne kolekcje składające się z: szklanek,  talerzy, miseczek, dzbanków, karafek, pucharków do deserów oraz produktów dekoracyjnych, takich jak wazony i świeczniki na tealighty. Warto podkreślić, iż szkło, z którego powstały jest solidne i wytrzymałe. Sprawdzi się doskonale nie tylko na specjalne okazje. Dodatkowym atutem oferty TREND GLASS są również ekologiczne korki, pokrywy czy dekle, które ułatwiają przechowywanie.

 

Trend Glass - mniej designu, mniej bogactwa, mniej mody Orędowników ekologii ucieszy z pewnością fakt, iż naczynia i wyroby dekoracyjne marki powstają w ramach bezodpadowej technologii produkcji szkła, co oznacza, że tzw. stłuczka trafia ponownie do pieca. Szkło użyte do produkcji wszystkich przedmiotów w 100% podlega recyklingowi. Jest naturalną alternatywą dla szkodliwego plastiku.

TREND GLASS pod parasolowym hasłem „Tworzymy więcej niż szkło” bezkompromisowo łączy kilka wyjątkowych aspektów. Aspekt prostoty, funkcjonalności, przyjemności, estetyki, jakości oraz troski o środowisko naturalne z zachęcaniem do celebrowania wspólnych rodzinnych chwil. Marka oddaje w ręce miłośników wnętrz wyroby piękne i dostępne dla każdego, zarówno pod względem cenowym, jak i dystrybucyjnym - pierwsze produkty można będzie kupić w Polsce w sieci Biedronka i w innych dużych sieciach handlowych już w pierwszym tygodniu lipca. W tym samym czasie TREND GLASS będzie dostępna również na rynkach zagranicznych: węgierskim, czeskim, słowackim, bułgarskim, rumuńskim, izraelskim, a także w RPA. Kolejne kraje takie jak USA, Brazylia i Australia zostaną włączone do dystrybucji do końca roku.

Produkty TREND GLASS dostępne w sieci Biedronka i innych dużych sieciach handlowych:
- Szklanka do napojów ALVA, pojemność: 280 ml, 6 szt. w opakowaniu.
- Szklanka do napojów ALVA, pojemność: 395 ml, 4 szt.  w opakowaniu.
- Pucharek do lodów TORD, pojemność: 500 ml, 3 szt. w opakowaniu.
W zależności od asortymentu cena rekomendowana to 10-14 zł. Kolejne produkty marki pojawią się na rynku wkrótce.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane