Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowe smaki Frappuccino w Starbucks
piątek, 24 lipca 2015 11:16

Tego lata w kawiarni Starbucks znajdziemy dwa nowe smaki kaw mrożonych, które będą idealnym wyborem w upalne dni: Caramel Coffee Jelly i Lemon Vanilla, do tego powraca dobrze znana mocno czekoladowa kawa Java Chip.


Caramel Coffee Jelly
To idealne połączenie najwyższej jakości kawy Starbucks, syropu karmelowego i lodów. Ale to nie wszystko: w kubku karmelowego Frappuccino znajdziemy kawowe żelki! Ten przysmak stał się hitem w Azji.

 

Nowe smaki Frappuccino w StarbucksLemon Vanilla
Napój Lemon Vanilla jest mieszanką orzeźwiającego sosu cytrynowego i syropu waniliowego. Pyszną zawartość kubka dekoruje bita śmietana i smakowita polewa cytrynowa z posypką ciasteczkowo-bezową. To Frappuccino doskonale nadaje się na najgorętsze dni.

 

Nowe smaki Frappuccino w StarbucksJava Chip
Połączenie kawy Frappuccino i kawałków pysznej czekolady. To propozycja dla szukających orzeźwienia, którzy nie umieją – i nie chcą! – zrezygnować z drobnej przyjemności w ciągu dnia.

 

Nowe smaki Frappuccino w StarbucksKawa KatiKati
Do kawiarni Starbucks powraca letnia kawa KatiKati. To mieszanka, w której znajdziemy połączenie orzeźwiającego cytrusa i ostrej nuty przyprawy prosto z Kenii. Do tego subtelny aromat kwiatowy z lekką dozą kwaskowatości z Etopii. Cena: 33 zł/250 g

Frappuccino w Starbucks jest dostępne w trzech klasycznych wielkościach: tall – 13,95 zł, grande – 15,95 zł, venti – 17,95 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane